Herné notebooky TUF GAMING FX vsádzajú na nezameniteľný dizajn, vysoký výkon vnútorných komponentov aj ich inteligentné usporiadanie a predovšetkým taktiež na radu vylepšení pre hráčov počítačových hier. Môžete sa tak tešiť napríklad na prispôsobenú farebne podsvietenú klávesnicu, konštrukciu, ktorá prešla armádnym testovaním alebo chladenie s nastaviteľnou intenzitou.


Asus TUF Gaming FA, ktorý je so svojou odolnosťou určený pre seriózne hry aj každodenný reálny svet, je plne nabitý herný notebook so systémom Windows. Vďaka najnovšiemu procesoru a GPU je akciami nabitá hra rýchla, plynulá. Tento herný notebook má väčšiu batériu pre dlhšiu výdrž zariadení. Efektívne samočistiace chladenie len zvýrazňuje vojenskú odolnosť typickú pre značku TUF, vďaka čomu je tento statočný bojovník spoľahlivým spojencom pre hráčov behom ich ciest.


Asus ROG Strix G stelesňuje racionálny dizajn a ponúka impozantné podstatné vlastnosti pre náročné hry a multitasking vo Windows. Vďaka najnovšej 9. generácii procesorov Intel Core a grafike GeForce RTX™ prináša nadštandardný herný výkon širokému publiku. Inteligentné chladenie umožňuje využitie plného potenciálu špičkových procesorov, zatiaľ čo RangeBoost poskytuje najsilnejší možný signál Wi-Fi pre vaše prostredie. Či už hráte kdekoľvek, oslňte svoje okolie vďaka technológii Aura Sync na novom svetelnom paneli a 4-zónovej klávesnici RGB.


Opustite zdržanlivosť a odhalte svoju dušu s novým radom ROG Electro Punk! Výrobky Electro Punk sú navrhnuté tak, aby ste mohli vyjadriť svoje skutočné ja svetu, a to vďaka svojej poburujúcej čierno-ružovej cyberpunkovej téme.


ROG Zephyrus je revolučný herný notebook, ktorý bol stvorený vďaka trvalému odhodlaniu skupiny ROG prichádzať s inováciami. Napriek tomu, že je tenší než všetky predchádzajúce notebooky ROG, má hardvér, ktorý súperí so špičkovými hernými desktopmi.