ASUS ROG ZEPHYRUS


ROG Zephyrus je revolučný herný notebook, ktorý bol stvorený vďaka trvalému odhodlaniu skupiny ROG prichádzať s inováciami.

Napriek tomu, že je tenší než všetky predchádzajúce notebooky ROG, má hardvér, ktorý súperí so špičkovými hernými desktopmi: Grafická karta GTX 1080 NVIDIA ® GeForce® GTX 1080 grafika s dizajnom Max-Q, siedma generácia procesoru Intel® Core, voliteľný širokouhlý displej s obnovovacou frekvenciou 120Hz a Windows 10 Pro.

ROG znížil telo iba na 16,9-17,9mm a súčasne si zachoval výkonné chladenie a bezkonkurenčnú akustickú účinnosť vďaka chytrému novému dizajnu prúdenia vzduchu — Active Aerodynamic System — Aktívny aerodynamický systém. Elegantné telo tiež obsahuje klávesnicu RGB, ktorá bude povedomá hráčom, ktorí obvykle hrajú na stolných počítačoch.


Viac informácií nájdete na stránke: https://www.asus.com/sk/Laptops/ROG-ZEPHYRUS-GX501/

 

ASUS ROG ZEPHYRUS DUO 15


Rozšírte svoje kreatívne a herné obzory s prelomovým Zephyrus Duo 15, ktorý je vybavený sekundárnym displejom ROG ScreenPad Plus, ktorý prináša zážitok Windows 10 do nových výšin.

Inovatívny chladenia tekutým kovom a priekopnícky tepelný dizajn uvoľní špičkový výkon najnovšieho procesora Intel® Core 10. generácie a NVIDIA® GeForce® RTX 2080 SUPER GPU. Vyberte si medzi ultrarýchlu rýchlosťou 300 Hz / 3ms pre konkurencieschopné prehrávania alebo 4K displejom s vysokým rozlíšením pre tvorbu obsahu na úrovni.

Extrémne prenosný s vysoko kapacitné 90Wh batérií, môžete vytvárať, hrať a zostať produktívne kdekoľvek.


Zdvojnásobte svoje možnosti


Zvýšte svoju produktivitu pomocou prvého herného notebooku s vstavaným displejom ROG ScreenPad Plus. Inovatívny sekundárny displej, naklonený o 13 ° pre pohodlné prehliadanie, uľahčuje multitasking a ponúka optimalizované aplikácie, ktoré vylepšujú pracovný postup.


Pracujte na najvyššej úrovni


Pracujte a hrajte na špičkovom zariadení s 10. generáciou Intel® Core a s grafikou NVIDIA® GeForce®. Procesor ponúka skutočnú rýchlosť pre náročné úlohy, ako úpravy fotografií, 3D vykresľovanie a streamovanie, zatiaľ čo výkonný grafický procesor umožňuje vysoké snímkovej frekvencie a neuveriteľnú realitu pre dokonalejšie hranie. Vďaka podpore 48 GB RAM DDR4-3200 RAM a 2 TB bleskovo rýchleho úložisko RAID 0 SSD dokáže Zephyrus Duo vďaka veľkému multitaskingu ponúknuť veľmi rýchle doby načítania pre všetky vaše hry a aplikácie.


Vysoké rozlíšenie alebo rýchle prekreslovanie


Prispôsobte primárnu displej tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Tvorca obsahu poteší detaily s vysokým rozlíšením a široká škála farieb 4K UHD displeja, továrni kalibrované pre presnosť v 100% farebného priestoru Adobe RGB. Hráči môžu využiť herného panelu FHD s frekvenciou 300 Hz pre herné grafiku na vyššej úrovni. Jeho doba odozvy 3 ms minimalizuje rozmazanie pre väčšiu presnosť pri sledovaní rýchlo sa pohybujúcich cieľov. Režim NVIDIA G-SYNC® posúva vizuálne ponorenie na ďalšiu úroveň a ponúka vám najsilnejší grafiku hry. Sekundárny displej ScreenPad Plus pridáva do kreatívny sady nástrojov nástroj pre dotykovú obrazovku, podporu stylusu a životne dôležitý priestor.


Chladenie tekutým kovom


Maximalizácia výkonu pre výkonne vybavený ultratenký herný notebook s dvomi integrovanými obrazovkami vyžaduje inováciu. Náš nový systém AAS Plus priťahuje náš klasický aktívny aerodynamický systém, ale otvára väčší 28,5 mm prívod vzduchu za druhou obrazovkou, ktorá nasáva chladnejší vzduch a znižuje hluk. V kombinácii s inovatívnymi opatreniami, ako je tepelná zmes tekutých kovov na procesore, udržuje tento dynamický stroj neuveriteľný výkon. Softvér ROG Armory Crate optimalizuje chladiaci výkon a akustiku plynulým prepínaním medzi prevádzkovými režimami na základe úlohy.


Ultra tenký herný design


Spojenie výnimočného výkonu, elegantné estetiky a druhej obrazovky vyžaduje neuveriteľnú presnosť. Výsledkom je jedinečný dizajn kĺbu, ktorý naklápa sekundárny displej rovnakým pohybom ako zdvíhanie veka, bez námahy poskytuje pohodlnejšie uhol pre interakciu s dotykovou obrazovkou a prezeranie a otvára väčší prívod vzduchu pre radikálne zlepšenie chladenia pomocou ľahkého kovového šasi.


Vhodný pre budúcnosť


Podpora USB Type-C s podporou Thunderbolt™ 3 umožňuje tvůrcům, hráčům a výkonným uživatelům rozšiřovat své pracovní stanice kdekoli. Připojte více displejů pro efektivnější multitasking nebo přidejte vysokorychlostní úložiště pro bleskově rychlé úpravy a přenosy médií. Díky špičkové šířce pásma rozhraní až 40 Gb/s můžete použít monitory pro výstup médií až do rozlišení 8K. Systém je poháněn 32 GB RAM 3 200 MHz, která může být rozšířena až na obrovských 48 GB pomocí dalšího slotu SO-DIMM.


Prenosný a výkonný


Zephyrus Duo 15, ktorý má hrúbku iba 20,9 mm, 2,4 kg a je zabalený do odolného šasi z horčíka a hliníka, ktorý je rovnako silný ako tenký, vám umožní hrať, vytvárať, streamovať a zostať produktívne kdekoľvek. Jeho vysoko kapacitné 90Wh batérie vám umožní ho odpojiť a vziať prácu a zábavu so sebou, nech ste kdekoľvek. Nabíjanie pomocou Thunderbolt 3 vám umožní dobíjanie z prenosných napájacích zdrojov. Pre každodenné činnosti, ako je prehľadávanie webu a streamovanie videa, môžete pracovať s menším 65 W adaptérom a cestovať ešte viac naľahko.


Zvuk ESS SABRE


Ponorte sa do zvuku vo vysokom rozlíšení dodávaného pomocou HiS DAC ESS® Sabre. Nasaďte si svoj obľúbený headset a vychutnajte si bohatý a čistý zvuk s virtuálnym priestorovým zvukom pre hlboké ponorenie. Pomocou samostatného mikrofónneho konektora pripojte vyhradený mikrofón pre tímové chaty, streamovanie a ďalšie. Reproduktory s dvoma inteligentnými zosilňovačmi Smart Amp zostávajú v rámci teplotných a exkurzné limitov, aby sa zabránilo poškodeniu kužeľov. Čerpajte hlasitosť s menším skreslením zvuku, širším rozsahom a hlbšími basmi.


Kľúč k rýchlosti


Klávesnica s dizajnom ako u stolného počítača, navrhnutá pre presné zadávanie, obsahuje medzery medzi funkčnými klávesami pre intuitívne identifikáciu, klávesovými skratkami pre udržanie životne dôležitých príkazov po ruke a N-key rollover pre presnú registráciu súčasných stlačení. Jej posunutá poloha posunie ruky od teplejších častí šasi, znižuje povrchové teploty pre väčšie pohodlie počas maratónskych hier, zatiaľ čo odnímateľné príslušenstvo opierky rúk zlepšujú ergonómiu pre väčšie pohodlie. Vzdialenosť pojazdu 1,4 mm umožňuje jednoduché stlačenie klávesov s potenciálom zvýšiť vašu vstupnú rýchlosť.


Komplexné pripojenie


USB 3.2 Gen 2 Type-C s DisplayPort 1.4, Thunderbolt 3 a Power Delivery vám umožní pripojiť nextgen zariadenie pre ultrarýchly prenos dát a rýchle nabíjanie, zatiaľ čo tri USB 3.2 porty poskytujú dostatok miesta pre vaše obľúbené herné zariadenie. Dva zvukové konektory uľahčujú pripojenie externého mikrofónu pre jasnejšie hlasový chat a streamovanie zvuku. Hrajte alebo bavte sa na veľkej obrazovke s portom HDMI 2.0b, ktorý podporuje 4K UHD do 60 Hz.


Armory Crate


ROG Armory Crate zjednocuje ovládanie systému a osvetlenie tak, aby základné nastavenie bolo na dosah ruky pomocou jediného nástroja. Môžete ľahko definovať a prispôsobiť profily scenárov, ktoré sa automaticky upraví pri spustení obľúbených titulov.

* Rozhranie sa môže líšiť podľa verzie.


Viac informácií nájdete na stránke: https://www.asus.com/sk/Laptops/ROG-Zephyrus-Duo-15/