Deathloop (Deluxe Edition) Zväčšiť

Deathloop (Deluxe Edition)

Akčné | Bethesda Softworks

416374


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Deathloop (Deluxe Edition)

Deathloop (Deluxe Edition)

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 18+
Typ distribúcieKrabicová
PlatformaPlayStation 5
Druhhra
Typ hryFPS
Stav produktunový
Príznakakcia

O produkte


Deathloop je inovatívnyá strieľačka z pohľadu prvej osoby pre PlayStation 5 od Arkane Lyon, kritimi oceňované štúdio z franšízi Dishonored. Nová hra vyzve hráčov, aby si hrali po svojom. Ako Colt sú hráči uväznení v časovej slučke na tajomnom ostrove Blackreef, odsúdení k tomu opakovať jeden a ten istý deň stále dookola navždy. Jedinou šancou na únik je prelomiť slučku odkrývaním informácií a zavraždenie ôsmich kľúčových cieľov pred resetom dňa. V tieňoch však číha rivalská vrahyňa Julianna, vybavená svojimi výkonnými zbraňami a schopnosťami. Juliannina misia je ochrániť slučku zavraždením Colta aby mohlo dôjsť k reštartu dňa. Hráči sa môžu rozhodnúť prevziať kontrolu nad Julianne a premeniť DEATLOOP na smrtiacu hru lovcov proti lovcom.
 • Podpis Arkane Gameplay: Arkaneova reputácia jedinečnej pohlcujúcej hrateľnosti umožní hráčom zvoliť si preferovaný herný štýl, nenápadne sa vkrádať po úrovniach alebo vrážať do boja s ohňom. Vyzbrojení silným zoznamom svetských síl a arzenálom divokých zbraní budú hráči kombinovať tieto smrtiace nástroje na zastavenie šírenia, ktoré sú rovnako úderné ako zničujúce. Výberom svojich síl a zbraní budú hráči bojovať o prežitie tejto smrteľnej hre.
 • Exkluzívne pre PlayStation 5 novej generácie: Deathloop je nová IP pre novú generáciu, ktorá sa začína na konzole exkluzívne pre PlayStation 5 a pre PC. Hra využije grafiku konzoly, aby oživila Arkaneovu jedinečnú umeleckú víziu ako nikdy predtým, a využije výhody nových špičkových funkcií, ako sú haptická spätná väzba a adaptívne spúšťače, vďaka ktorým budete každé stretnutie jedinečne preciťovať.
 • Smyčky = Znalosti, Znalosti = Sila: Každá nová slučka v DEATHLOOP je príležitosťou poučiť sa z minulosti a prispôsobiť sa. Nájsť stopy a odhaliť rady je kľúčom k cieľom skôr, ako sa deň resetuje. Objavujte vzťahy, učte sa rozvrhy a robte všetko, čo je potrebné pre získanie potrebných vedomostí. Hráči použijú to, čo sa naučili v predchádzajúcich cykloch, aby vyskúšali rôzne cesty, vybrali sa vkrádať alebo útočiť a vymýšľali ďalšie nové stratégie, aby nakoniec dosiahli svoje ciele. Ak spočiatku neuspejete: zomriete.
 • Ostrov Blackreef - raj alebo väzenie: Arkane je preslávený nádherne umeleckými svetmi s rôznymi cestami a vynikajúcou hrateľnosťou. Deathloop predstaví úžasné, retro-future prostredie inšpirované 60. rokmi, v ktorom sa budete cítiť ako doma. Zatiaľ čo Blackreef môže byť štýlovou ríšou divov, pre Colta je to jeho väzenie, svet ovládaný dekadenciou, kde smrť nemá žiadny význam, a delikventi sa naveky zabávajú, zatiaľ čo ho držia v zajatí.
  Deathloop (Deluxe Edition) obssahuje:
 • Hru Deathloop.
 • Originálny výber soundtrackov - prístup k soundtracku a jeho prehrávanie vyžaduje naformátované USB zariadenie na uloženie.
 • Dva trinkety.
 • Zbraň TRANSTAR Trencher (exkluzívne pre PS5).
 • "Sharpshooter" Julianna + .44 Karat Fourpounder Skins
 • "Party Crasher" Colt + Eat The Rich Tribunal Skin

  Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby PlayStation Plus!

  Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: