Fallout 3 Game of the Year Edition Zväčšiť

Fallout 3 BAZÁR - bez vonkajšieho papierového obalu

Bazár Xbox 360 | Bethesda

0093155147010B

Použité

Game of the Year Edition obsahuje základnú hru Fallout 3 a prídavky Fallout 3: Operation Anchorage, Fallout 3: The Pitt, Fallout 3: Broken Steel, Fallout 3: Point Lookout a Fallout 3: Mothership Zeta.

 

Viac detailov

Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Fallout 3 BAZÁR

Fallout 3 BAZÁR

Game of the Year Edition obsahuje základnú hru Fallout 3 a prídavky Fallout 3: Operation Anchorage, Fallout 3: The Pitt, Fallout 3: Broken Steel, Fallout 3: Point Lookout a Fallout 3: Mothership Zeta.

 

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 18+
Jazyk audioAnglický
MultiplayerNie
Jazyk titulkyAnglický
VýrobcaSEGA
Záruka24 mesiacov

O produkte

Game of the Year Edition obsahuje základnú hru Fallout 3 a prídavky Fallout 3: Operation Anchorage, Fallout 3: The Pitt, Fallout 3: Broken Steel, Fallout 3: Point Lookout a Fallout 3: Mothership Zeta.

Fallout 3

Postapokalyptické RPG Fallout 3 beží v reálnom čase (teda už nie na ťahy) na rozvinutej verzii enginu z hry The Elder Scrolls 4: Oblivion. Príbeh začína v nemocnici úmrtím matky a narodením Vašej postavy, ktorú si prispôsobíte k obrazu svojmu za asistencie otca.

Každý aspekt vytvárania postavy je založený na systéme S.P.E.C.I.A.L. Ako budete vyrastať, obdržíte prvú knihu umožňujúcu zvoliť východzí stav každej z Vašich siedmich primárnych schopností. V neskoršom veku dostanete prvé zbrane a počítač na zápästie, slúžiaci ako také menu ku zisteniu Vašich povahových rysov a skillov. Tých bude celkom 14 a môžete si zvoliť 3 z nich, ktoré majú pri levelovaní rásť rýchlejším tempom než ostatné.

Stretnete i psa, ale dôležitejšiu úlohu zohrajú NPC, z radov ktorých je možné čas od času najať spoločníkov, aj keď Fallout 3 rozhodne nebude skupinovou hrou.

Systém riešenia súbojov sa nazýva Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.) a môžete v ňom likvidovať nepriateľov dvoma spôsobmi. Buď v reálnom čase pri streľbe v pohľadu z vlastných očí, tak ako v ktorejkoľvek FPS, alebo po zapauzovaní hry a kľudnom zamierení na ciele. Tá druhá varianta je však dostupná, len ak máte nejaké akčné body. Akonáhle ich vyčerpáte, bojovať môžete jedine v reálnom čase a musíte počkať, než sa Vám akčne body znovu nabijú.

Rovnako ako Vy ich, i protivníci Vás môžu kedykoľvek zraniť na špecifických miestach tela. Na rozdiel od The Elder Scrolls 4: Oblivion nebudú nepriatelia levelovať spoločne s Vami, takže pokiaľ vstúpite do nejakej lokality vyššej úrovne, počítajte so skorou smrťou.

Do Fallout 3 sa vracia Karma systém (činy sa podpisujú na povesti postavy). Úplne nový systém zdravia a radiácie posudzuje, aký veľký vplyv majú určité rádioaktívne veci (napr. voda) na hrdinu a ako pôsobia na organizmus po konzumácii.

Maximálnou dosiahnuteľnou úrovňou je úroveň 20 a väčšinu skúseností získate plnením úloh, ktoré hru posunú ďalej. Moderným sandbox trendom zodpovedá fakt, že Fallout 3 si je možné užiť rôznymi štýlmi - bezhlavým nabehnutím na nepriateľov a ich zabitím, alebo preplazením sa daným priestorom, alebo možno i ukecaním niekoho.

 Fallout 3: Operation Anchorage

Operation Anchorage sa odohráva vo vnútri virtuálnej reality, v podstate ide o rekonštrukciu vojenskej akcie, ku ktorej došlo dlho pred udalosťami Fallout 3. Úlohou je oslobodiť Anchorage na Aljaške, čo pre hráča znamená nové prostredie a s ohľadom na to, že na programe dňa budú väčšinou urputné boje, tak i hrateľnosť nového obsahu bude iná. Nahráva tomu i fakt, že hráč pri vstupe do simulátoru príde o všetky nazhromaždené prostriedky (len dočasne) a bude nútený zmeniť svoj štýl hrania podľa toho, čo mu tvorcovia simulácie poskytnú.

Fallout 3: The Pitt
Pittsburgh raz býval priemyselným centrom predvojnového sveta. Mesto bolo ušetrené hororu nukleárneho ohňa, len preto, aby boli jeho obyvatelia zasiahnutí hrôzostrašnou epidémiou chorôb, infekcie a mutácie. Vydajte sa do ruín tohto industriálneho mesta, teraz nazývaného The Pitt, a objavte tajomstvo, ktoré by mohlo poslať nárazovú vlnu cez celý Wasteland. Bojujte s krutými zmutovanými Trogmi, využite nové smrteľné zbrane ako AutoAxe a Infiltrator a rozhodnite o osude infikovaných otrokov a otrokárov, ktorí hovoria tomuto mestu domov. Len Vy môžete nájsť liek - ale máte odvahu ho použiť?

 

Fallout 3: Broken Steel
Prídavok sa zameriava na Brotherhood of Steel, pridáva nové lokácie a zároveň tiež vylepšuje tie už existujúce. Z nových zbraní bol pridaný ťažký plameňomet a z nepriateľov sa tešte na supermutanta vyzbrojeného laserovou puškou. Maximálna dosiahnuteľná úroveň bola zvýšená z 20 na 30, čo so sebou prináša tiež nové skilly.

 Fallout 3: Point Lookout

Takmer všetok obsah tohto prídavku nemá s pôvodným Fallout 3 veľa spoločného. Ako by šlo o úplne inú hru. Iba na rovnakom engine a s rovnakým RPG systémom. Atmosféra a grafické stvárnenie sveta má najbližšie k The Elder Scrolls 3: Morrowindu.

 Fallout 3: Mothership Zeta

Ďalší a zároveň posledný prídavok k akčnému RPG Fallout 3 nesie názov Mothership Zeta. Prídavok hráča zavedie na palubu mimozemskej vesmírnej lode, ktorá kradne telá ľudí. Rozdielny námet oproti pôvodnej hre je ďalším príbehom do zbierky sveta Falloutu a hoci ide o akčnejšie ladený obsah, názorne ukazuje, že často stačí engine, vďaka ktorému sa dajú prerozprávať mnohé príbehy, ktoré s predlohou nemusia príliš ani súvisieť.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: