Genesis Thor 300 TKL RGB NKG-1597 - Mechanická klávesnica, US layout, RGB podsvietenie, software, Outemu Red

Herné klávesnice | GENESIS

AT_231000003634

Thor 300 TKL RGB rozšiřuje možnosti virtuálního hraní. Kvalitní mechanické spínače se skvělou specifikací zajistí váš nejlepší výkon ve vaší oblíbené hře. Díky různým řešením, jako je správa kabelů v kombinaci se skvělým designem a podsvícením RGB, získáte klávesnici, která nejen uvolní váš potenciál, ale také uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.Thor 300 TKL RGB tvoří velkolepou sestavu společn

Viac detailov


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Genesis Thor 300 TKL RGB NKG-1597

Genesis Thor 300 TKL RGB NKG-1597

Thor 300 TKL RGB rozšiřuje možnosti virtuálního hraní. Kvalitní mechanické spínače se skvělou specifikací zajistí váš nejlepší výkon ve vaší oblíbené hře. Díky různým řešením, jako je správa kabelů v kombinaci se skvělým designem a podsvícením RGB, získáte klávesnici, která nejen uvolní váš potenciál, ale také uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.Thor 300 TKL RGB tvoří velkolepou sestavu společn

Napísať recenziu

Špecifikácia

Rozhranie klávesniceDrátová USB
Podsvietenie klávesniceAno
Layout klávesnicaUS layout
Farba klávesniceŠedá
Herní provedeníAno
Typ klávesniceHerní

O produkte


KLÁVESNICA, KTORÁ VÁM DÁVA VÝHODU


Thor 300 TKL RGB rozširuje možnosti virtuálneho hrania. Kvalitné mechanické spínače so skvelou špecifikáciou zaručujú váš najlepší výkon vo vašej obľúbenej hre. Vďaka rôznym riešeniam, ako je správa káblov v kombinácii so skvelým dizajnom a podsvietením RGB, získate klávesnicu, ktorá nielen uvoľní váš potenciál, ale uspokojí aj najnáročnejších.

OUTEMU RED MECHANICKÉ SPÍNAČE

Jadrom Thor 300 TKL RGB sú vysoko kvalitné vypínače Outemu Red, ktoré poskytujú najlepšie skúsenosti v náročných hrách. Na aktiváciu kliknutia potrebujete iba 45 gramov tlaku, a to s veľkou dobou odozvy 8 ms vám poskytuje lepší výkon vo vašej hre. Klávesy majú mimoriadnu životnosť až 50 miliónov kliknutí, takže klávesnica vám bude slúžiť mnoho rokov.

OHROMUJÚCI DIZAJN

Pôsobí na pevné hliníkové telo, ktoré bolo doplnené fenomenálnym podsvietením RGB dostupným v 25 režimoch vrátane veľkolepého PRISMO. Thor 300 TKL RGB nám pripomína, že sa nezaoberáme iba skvelými špecifikáciami, ale aj chutným dizajnom, ktorý vás osloví, povzbudí a motivuje, aby ste pokračovali v boji a zlepšovaní svojich schopností.

ZJEDNODUŠUJEME ŽIVOT MULTIMEDIÁLNYMI KĽÚČMI

Vďaka multimediálnym klávesom zvyšuje Thor 300 TKL RGB pohodlie každodenného používania počítača. Vďaka rôznym možnostiam umiestneným na klávesoch F1 - F12 máte jednoduchý prístup k obľúbeným aplikáciám, ako sú kalkulačka alebo e-mail. Pohodlne kontrolujete aj multimédiá - ľahko meníte práve prehrávanú skladbu a upravte hlasitosť aj pri hraní hier.

N-KEY ROLLOVER

Funkcia N-KEY Rollover umožňuje zistiť všetky stlačenia klávesov bez ohľadu na to, koľko klávesov sa súčasne stlačí. Thor 300 TKL RGB vás technicky neobmedzuje a dáva vám možnosť prevádzkovať pokročilé kombá a rôzne kombinácie tlačidiel podľa vášho želania. Úplný Anit-ghosting je vaša výhoda oproti vašim konkurentom.

ROZŠÍRENÝ SOFTVÉR

Thor 300 TKL RGB tvorí veľkolepú súpravu spolu so špecializovaným, pokročilým softvérom. Pri jeho používaní nielen nakalibrujete podsvietenie podľa svojich preferencií, ale nastavíte aj profily a makrá. To vám umožní prevziať úplnú kontrolu nad vaším zariadením tak, ako sa vám to páči.

DURABLE KEYCAPS

Thor 300 TKL RGB bol starostlivo vytvorený vo všetkých aspektoch. Postarali sme sa o najmenšie detaily a vďaka použitiu technológie „Double Injection“ sme dostali gombíky, ktoré sú odolné voči oderu písmen a znakov. Môžete si byť istí, že klávesnica bude po celé roky používania čitateľná, jasná a esteticky príjemná.

GUMOVÉ KRYTINY NESKOLENIA

S Thor 300 TKL RGB získate istotu neochvejnej stability klávesnice na stole. Špeciálne protišmykové gumy zabraňujú náhodným pohybom, ktoré by vám mohli brániť v boji s protivníkmi. Užite si plnú kontrolu a maximálne pohodlie pri hraní vašich obľúbených hier.

ŠPECIFIKÁCIA
Mechanizmus kláves: Mechanické spínače (OUTEMU Red)
Životnosť kláves: 50 mil. Kliknutia
Farba podsvietenia kláves: RGB
Dĺžka kábla: 1,75m
Počet kláves: 87
Multimediálne klávesy: 12
Sila potrebná na aktiváciu kláves: 45g
Bod aktivácia spínača: 2mm
Rozmery klávesnice: 442 x 136 x 36 mm
Hmotnosť klávesnice: 1254g
Rozhranie: USB 2.0
Lokalizácia: US layout

Systémové požiadavky: Windows XP / Vista / 7/8/10

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: