Logitech Headset G Pro 981-000812

Herné slúchadlá a headsety | Logitech

623761


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Logitech Headset G Pro 981-000812

Logitech Headset G Pro 981-000812

Napísať recenziu

Špecifikácia

VýrobcaLOGITECH
Typ distribúcieKrabicová
Záruka24 mesiacov
MikrofonAno
Káblové slúchadláAno
Typ drôtového pripojeniaUSB

O produkte

Vyladený pre PROFESIONÁLOV
Herné slúchadlá Logitech G PRO s mikrofónom sú výsledkom úzkej spolupráce s radou hráčov hier najrôznejších žánrov. Neprepočujete žiadny výstrel, použitú zručnosť ani kroky vďaka dokonalému prehľadu v priestore pre profesionálov. Využite dokonale čistého zvuku pri komunikácii a buďte neustále v kontakte so svojim tímom. Slúchadlá PRO s mikrofónom bola vyvinutá v spolupráci s profesionálmi a vyrobená pre víťazstvo.

POHODLIE A ODOLNOSŤ
Robustná konštrukcia v podobe odolnej hliníkovej vidlice a oceľového hlavového mostu. Mäkké penové náušníky s pamäťových efektom a funkciou pasívneho potlačenia hluku vďaka koženke vám poskytnú neprekonateľné pohodlie po dlhé hodiny tréningu.

50MM MENIČE PRO-G
Jedinečná konštrukcia z hybridnej sieťoviny prináša čisté a presné vykreslenie zvuku a presnejšie hĺbky. Zreteľne a jasne tak budete počuť kroky a podnety prostredia a tým aj získate výhodu nad protihráčmi, ktorá vám uľahčí víťazstvo.

MIKROFÓN PRE PROFESIONÁLOV
Váš hlas bude znieť hlasno a zreteľne 6mm mikrofón PRO na odpojiteľné držiaku ponúka široký frekvenčný rozsah, úžasný odstup signálu od šumu a vysokú citlivosť. Integrovaný filter ruchov dokáže potom odtieniť väčšinu nechceného hluku. Prémiový mikrofón je zárukou, že váš tím nikdy neprepočujete vaše hlasové rozkazy. Mikrofón môžete odpojiť na cesty alebo vymeniť za samostatný štúdiový mikrofón (predáva sa samostatne).

PROFESIONÁLNE vyladený ZVUK
V softvéri G HUB Gaming Software na vás čakajú profily zvukového ekvalizéra, ktoré pre vás vyladili vašu najpopulárnejšia hráči z e-športových turnajov. Môžete ich používať v pôvodnej podobe, alebo ich ďalej upraviť podľa vlastných preferencií. Jednoducho ich uložte na externú zvukovú kartu USB a neskôr ich použite v ekvalizéra iného počítača.

VYLEPŠENÁ ZVUKOVÁ KARTA
Externá zvuková karta USB (DAC) vám zaistí čisté spracovanie digitálneho signálu vhodné pre hlasovú komunikáciu a hru na turnajové úrovni. Kartu môžete naprogramovať v softvéri G HUB Gaming Software a zvukové nastavenia si priniesť so sebou na turnaj.

VŠESTRANNÝ KÁBEL
Súčasťou je tiež 2m kábel do počítača s integrovaným ovládaním hlasitosti a možnosťou stlmenie zvuku vždy, keď to budete potrebovať.

RAD PRODUKTOV PRE
Model PRO X je ďalší z bohatej ponuky vybavenia navrhnutého v spolupráci s poprednými hráčmi e-športových podujatí. Moderné technológie a prvotriedny dizajn sú zárukou, že nič nepokazí vaše šance na výhru.

HRAJTE PRE VÍŤAZSTVO
Logitech G je popredným partnerom e-športových udalostí a najčastejšie voľba pre profesionálnych hráčov z celého sveta. Vďaka jedinečnej spolupráci dokáže Logitech G pracovať priamo so svetovými hráčskymi elitami a zoznámiť sa tak dokonale s požiadavkami turnajového hrania. Náš tím potom premení tieto potreby na to najlepšie herné vybavenie.

Počujete AKO PRVNÍ.USLYŠÍTE VŠE.
Využite potenciál umelej inteligencie na účely prenášanie skutočne pohlcujúci zvukové kulisy jedinečným spôsobom stvorené pre vaše uši. Vďaka Immerse identifikujete presné umiestnenie krokov nepriateľov a zvukov dobíjanie - svojich nepriateľov tak budete počuť skôr, než budú počuť oni vás. Funkcia Boj zblízka váš prenesie rovno do akcie - počujete guľky, ako prelietavajú okolo. Preneste potenciál Immerse do vašej náhlavnej súpravy Logitech G a premeňte svoje uši na smrtonosné zbrane.

OBSAH BALENIA
PRE Gaming Headset
Náušníky z koženky s pamäťovou penou
Externá zvuková karta USB
odnímateľný mikrofón
2m kábel s integrovanými ovládaním hlasitosti a stlmenia
Rozbočovač v tvare Y pre samostatné porty mikrofónu a slúchadiel
Užívateľská dokumentácia

FYZICKÉ PARAMETRE
Dĺžka: 138 mm
Šírka: 94 mm
Výška: 195 mm
Hmotnosť (bez kábla): 320 g
Dĺžka kábla s PC: 2 m
Rozbočovač pre PC: 120 mm

TECHNICKÉ PARAMETRE
Slúchadlá:
Menič: 50mm hybridný sieťovina PRO-G
Magnet: neodymový
Frekvenčný rozsah: 20 Hz-20 kHz
Impedancia: 35 ohmov
Citlivosť: 91,7 dB SPL @ 1 mW a 1 cm

Materiály:
Vidlica: hliník
Hlavový most: oceľ
Polstrovanie náušníkov a hlavového mostu: pena s pamäťovým efektom (koženka)

Mikrofón pre profesionálov:
Smerová charakteristika mikrofónu: Kardioidná (jednosmerný)
Typ: elektretový kondenzátorový mikrofón
Veľkosť: 6 mm
Frekvenčný rozsah: 100 Hz-10 kHz

POŽIADAVKY
Počítač s portom USB
Windows® 7 alebo novší

Pripojenie k internetu pre stiahnutie voliteľného softvéru

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: