SWITCH Mario + Rabbids Kingdom Battle (code only)

Hry Switch | Ubisoft

NSS4343

Na objednávku

Výkup hier
SWITCH Mario + Rabbids Kingdom Battle (code only)

SWITCH Mario + Rabbids Kingdom Battle (code only)

Hry Switch

Výkup hier

Sme radi za Váš záujem o výkup tejto hry v našom obchode ! Hry je možné odovzdať na stovkách miest po celej SR ! Všetky informácie získate v samostatnej sekcii po stlačení tlačidla nižšie "VYKÚPIŤ"

Vykúpiť

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.

Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

SWITCH Mario + Rabbids Kingdom Battle (code only)

SWITCH Mario + Rabbids Kingdom Battle (code only)

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 7+

O produkte

* Obsahuje iba digitálny kód v balení

Popis produktu
Hra Mario + Rabbids Kingdom Battle rozpráva príbeh nečakaného stretu medzi Mariom a pojašenými Rabbids. Mushroom Kingdom bolo roztrhané na kúsky tajomným vírom, ktorý zároveň transportoval Rabbids do tohto inokedy pokojného kráľovstvo, a aby nastolili poriadok, musí sa Mario, Luigi, princezná Peach a Yoshi spojiť s hrdinami z radov Rabbids a vydať sa na dobrodružnú výpravu naprieč štyrmi rôznymi svetmi .
Pripojte sa k týmto ôsmim dobrodruhom a objavujte s nimi nové svety pokrivené nezbedným Rabbids, plné skrytých tajomstiev a postavené na základe klasických Mario hier! Pomôžte si nepredvídateľné nepriateľov v dynamických ťahových súbojoch a cestou riešte logické hádanky. Užite si toto moderné bojové dobrodružstvo kdekoľvek, kedykoľvek a s kýmkoľvek exkluzívne na konzolu Nintendo Switch.
Epické dobrodružstvo PRE OSM HRDINŮ
  • Vydajte sa za dobrodružstvom s tímom hrdinov, aby ste zachránili svojich priateľov a opäť nastolili poriadok v Muschroom Kingdom!
  • Preskúmajte štyri ikonické svety plné skrytých truhiel a tajomstvo, riešte hádanky a porážajte nepredvídateľné nepriateľov na chytro rozvrhnutých bojiskách.
Šialene TAKTICKÉ DOBRODRUŽSTVO
  • Mario a jeho priatelia sa vrhnú do boja s pomocou úplne nových zbraní. S arzenálom viac ako 250 zbraní s unikátnymi štatistikami a špecifikáciami budete môcť vytvoriť nespočet kombinácií so špeciálnymi schopnosťami jednotlivých členov vášho tímu.
  • Ťahové súboje vám umožní v pokoji popremýšľať o ďalšom postupe. Protivníkmi tak budete môcť valcovať za pomoci majstrovsky naplánovaných akcií.
  • Hrajte dodatočne kooperatívne výzvy s kamarátmi v rámci lokálneho multiplayeri ponúkajúcich tri úrovne obtiažnosti. Stačí sa podeliť o jeden z ovládačov Joy-Con alebo použiť vaše ovládače Nintendo Switch Pro Controller.
ÚPLNE NOVÝ MARIO ZÁŽITOK
  • Preskúmajte Mushroom Kingdom aké tu ešte nebolo!
  • Zažite skvelé dobrodružstvo plné humoru, epické muziky, strhujúcich animácií a farbistých vizuálov poháňaných Snowdrop enginom.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: