Online služby

Na naších stránkach Vám ponúkame možnosť nákupu tovaru formou digitálnej distribúcie. V dnešnej "digitálnej" dobe vydavatelia hier upúšťajú od výroby tzv. "krabicových" verzií hier. To znamená, že čoraz menej sú dostupné hry na DVD nosičoch a v plastových obaloch ale sú nahradené "aktivačnými kľúčmi". Tieto kľúče sa dodávajú v elektronickej podobe a aby ste aktivovali danú hru/doplnok/ službu je potrebné daný kód vložiť do programu/služby podľa typu hry. Celý obsah aktivácie sa následne stiahne cez internet do Vášho zariadenia (PC, herná konzola).


Čo u nás nájdeš ?

- množstvo PC hier a dodatkov (DLC) a Season Passov 
- Playstation Network (pre PS4) plné hry, dodatky (DLC), Season Passy, dobitie kreditu a predplatné PS Plus
- Xbox Live (pre Xbox One) plné hry, dobitie kreditu a predplatné Xbox Live Gold


Ako viem, že produkt je digitálny s dodaním online ?

- každý digitálny produkt má v názve uvedené "digitálny produkt"
- v špecifikácií produktu - v produkte vpravo vedľa popisu produktu - je uvedené Typ distribúcie - elektronická
- pri nákupe produktu v nákupnom košíku nie je možné zvoliť spôsob dopravy (spôsob dopravy sa dá zvoliť len pre fyzické produkty)
- produkty môžu obsahovať ďalšie doplnkové informácie 


Čo keď mi neprišiel alebo som vymazal e-mail s aktivačným kódom?

Vôbec nič sa nedeje. Aktivačné kľúče k objednávkam sa ukladajú vo Vaších profiloch na našej stránke. V profile daný kľúč kedykoľvek nájdete. 

Aktivačné kľúče sa môžu nachádzať na dvoch miestach :

1. V sekcii aktivačné kľúče 
2. Priamo v detaile objednávky vedľa názvu produktu


>> Zoznam digitálnych produktov TU <<

Návody aktivácie tovaru v najpoužívanejších online službách/platformách

Tovar vo forme aktivačného kľúča je možné aktivovať v niektorej z nasledujúcich služieb podľa vydavateľa:

  • Steam - Väčšina hier, ktoré nespadajú pod niektorú z nasledujúcich služieb, je možné aktivovať v službe Steam.
  • Origin - je online služba vydavateľstva EA - Electronic Arts. V tejto službe je možné aktivovať výhradne hry tohto vydavateľstva ako napr.: Fifa, NHL, Battlefield, Battlefront, NFS a ďalšie.
  • Uplay - je online služba vydavateľstva Ubisoft. V tejto službe je možné aktivovať výhradne hry tohto vydavateľstva ako napr.: Assassin's Creed, hry Tom Clancy's (The Division, Rainbow Six, GhostRecon), Far Cry a ďalšie.
  • Battle.net -je služba vydavateľstva Activision Blizzard. V tejto službe je možné aktivovať hry od Blizzardu ako napr.: Diablo, StarCraft, World of Warcraft, Overwatch a ďalšie.
  • SEN / PSN - je služba Sony Entertainment Network skôr známa pod názvom PlayStation Network, v ktorej je možné aktivovať predovšetkým predplatné služby PlayStation Plus a dobitie peňaženky v PlayStation Store.
  • Xbox Live - je služba spoločnosti Microsoft pre konzoly Xbox One a Xbox 360, v ktorej je možné aktivovať predovšetkým predplatné služby Xbox Live GOLD a kreditu na bezhotovostné nákupy v Xbox Store formou dobíjacích kariet.

Vyberte si službu, pre ktorú chcete zobraziť postup aktivácie kódu...

Na stránke http://store.steampowered.com/ si stiahnete Steam software.

Český jazyk sa dá zmeniť v SteamSettingsInterface a zmeníte na češtinu.

V záložke Hry zvolíte Aktivovat produkt v službe Steam...

V ďaľšom kroku zadáte aktivačný kľúč a hru si jednoducho stiahnete.

Aktivácia kódov v službe EA Origin

V prípade, že ste si zakúpili v našom obchode krabicovú alebo digitálnu verziu hry, ktorú je nutné aktivovať prostredníctvom služby EA Origin, a neviete ako na to, postupujte prosím podľa nasledujúceho návodu.

1. Na stránke Origin si stiahnite aplikáciu Origin.

2. Po inštalácii sa prihlásite v aplikácii Origin. (V prípade, že ešte nemáte konto v tejto službe, vytvorte si ho priamo v aplikácii Origin jednoduchou registráciou.)

3. Po úspešnom prihlásení do aplikácie EA Origin v hornom menu vyberte Origin a kliknite na "Uplatniť produktový kód..."

4. V ďaľšom kroku zadáte aktivačný kód, ktorý ste našli v balení hry alebo vám bol zaslaný emailom, a hru jednoducho aktivujete a stiahnete.

Na hranie cez Battle.net stačí vytvoriť účet na stránke http://eu.battle.net/en/ (pokiaľ ešte nemáte vytvorené konto).

V záložke Account kliknete na Add a game.

V ďaľšom kroku už len zadáte kód a danú hru si stiahnete...

Aktivácia predplatného PlayStation Plus, doplnenie PlayStation Store peňaženky či aktivácia DLC doplnkov a digitálnych hier pre PS4

V prípade, že ste si zakúpili v našom obchode krabicovú alebo digitálnu verziu služby, ktorú je nutné aktivovať prostredníctvom služby SEN/PSN, a neviete ako na to, postupujte prosím podľa nasledujúceho návodu.

Aktivácia kódov na konzole PlayStation 4

1. Na domovskej obrazovke konzoly PlayStation 4 sa uistite, že ste prihlásení so svojim PSN účtom. Následne spustite aplikáciu PlayStation Store.

2. V PlayStation Store otvorte ľavé menu a presuňte sa úplne dole, dole, dole na koniec, kde nájdete položku Redeem Codes

3. V sekcii Redeem Codes do pripraveného textového poľa zadajte 12-miestny kód, ktorý nájdete vytlačený vo vnútri kartičky, alebo ktorý ste obdržali emailom po zakúpení digitálneho produktu.

4. Po odsúhlasení zadaného kódu opustite prostredie Redeem Codes stlačením "Continue" alebo zadajte ďalší kód stlačením "Enter Another Code"

Aktivácia PSN Voucher kódu (PS VITA)

Ku stiahnutiu hier pomocou voucher kódov pre PS VITA je potrebné PSN konto. Návod na založenie nájdete na oficiálnej stránke výrobcu:

http://manuals.playstation.net/document/sk/psvita/psn/newaccount.html

Po vytvorení účtu otvoríte PSN službu v konzole.

Vľavo dole kliknete na bublinu označenú ako "...", a vyberiete Redeem Codes.

Stačí už len zadať príslušný kód a hru stiahnuť.

Aktivácia Xbox Live kódov

Kompletný návod na aktiváciu kódu predplatného Xbox Live GOLD, kariet dobitia kreditu a stiahnutie hier na konzolách Xbox ONE a Xbox 360 nájdete na oficiálnej stránke Xbox.sk

Aktivácia kódov v službe Uplay

V prípade, že ste si zakúpili v našom obchode krabicovú alebo digitálnu verziu hry, ktorú je nutné aktivovať prostredníctvom služby Uplay, a neviete ako na to, postupujte prosím podľa nasledujúceho návodu.

1. Na stránke Uplay si stiahnite aplikáciu Uplay a spustite inštaláciu.


2. Po inštalácii sa prihláste v aplikácii Uplay. (V prípade, že ešte nemáte konto v tejto službe, vytvorte si ho priamo v aplikácii Uplay jednoduchou registráciou.)

3. Po úspešnom prihlásení do aplikácie Uplay na hlavnej stránke kliknite na ikonu +ovládača v hornom menu...

...alebo po rozbalení bočného menu kliknite na ikonu Aktivovať produkt.

4. V ďaľšom kroku zadáte aktivačný kód, ktorý ste našli v balení hry alebo vám bol zaslaný emailom, a hru jednoducho aktivujete a stiahnete.

    NÁVOD NA AKTIVÁCIU HRY MINECRAFTV tomto návode nájdete:Návod na aktiváciu štandardnej verzie hry Minecraft


Hru Minecraft si aktivujete podľa nasledovného návodu:

1. Pôjdete na stránku minecraft.net tu sa prihlásite, alebo si vytvoríte nový účet a prihlásite sa.

             1.jpg2. Následne pôjdete na stránku account.mojang.com/REDEEM prihláste sa a zadajte aktivačný kľuč, ktorý sme Vám poslali v emaile.

   redeem1.jpg                         redeem2.jpg3. Po aktivácii by ste mali vidieť vo svojom profile hru Minecraft, malo by to vyzerať podobne ako na obrázku:  

           minecraft_profil.jpg


4. Vytvoríte si profil (stĺpec PROFILE NAME) - meno profilu musí byť unikátne, ak už zadané meno existujte zvoľte iné meno, alebo pridajte číslicu.

5. Stiahnite si hru Minecraft - stĺpec DOWNLOAD, nainštalujte ju, prihláste sa do hry a môžete sa hrať.
Návod na aktiváciu hry Minecraft Windows 10 verziaV prípade, že ste si zakúpili Minecraft Windows 10 Edition, postupujte prosím podľa tohto návodu:

1. Choďte na stránku prihlásenia sa do účtu Microsoftu: account.microsoft.com/billing/redeem


2. Prihláste sa pod svojím Microsoft účtom, ak ho ešte nemáte, zvoľte si možnosť Vytvorte si ho!

3. Aktivujte si hru vložením kľúča, ktorý sme vám zaslali, na stránke redeem.microsoft.com:


4. Hru si nainštalujte do svojho počítača.  

V prípade, že si hru nestiahnete ihneď po prvom použití aktivačného kľúča, pre stiahnutie hry choďte prosím do Microsoft obchodu - aplikácie Microsoft store (vyhľadáte ju cez Štart alebo pomocou lupy), vo svojom Microsoft účte kliknite vpravo hore na Menu a zvoľte si položku Moje knihovna:


Zo zobrazených hier si zvoľte aktivovanú hru Minecraft a stiahnite si ju do počítača.
Návod na aktiváciu hry Minecraft Story ModeHry Minecraft Story Mode ako i Minecraft: Story Mode - Adventure Pass sa aktivujú na platforme STEAM , postupujte preto podľa návodu na

STEAM
Prajeme vám dokonalý herný i vizuálny zážitok!