Informácie k vernostnému systému

1. Zbieranie vernostných zliav:

Vernostné zľavy získavate za nákup všetkých produktov, okrem tých ktoré sú z vernostného programu vyradené viď. bod 5 . Každý produkt, ktorý spĺňa kritériá na pridelenie vernostnej zľavy, má túto informáciu zobrazenú pod krátkym popisom vedľa obrázku. Viď príklad nižšie.

 

2. Pripísanie / aktivácia vernostnej zľavy

Vernostné body sú na váš zákaznícky účet pripísané a tým pádom použiteľné, po prijatí úhrady za objednávku. Pri platbe prevodom alebo online prevodom sú body pripísané do 24h. od prijatia platby. Výnimkou sú platby za tovar s budúcim odoslaním (predobjednávky, tovar na ceste alebo tovar, ktorý v momente úhrady nebol skladom). Pri objednávkach s platbou na dobierku sú body aktívne približne 3-5 dní od úhrady/prevzatia objednávky.

3. Použitie

Aby sa dali vernostné zľavy použiť na reálnu zľavu, je potrebné ich zmeniť na zľavový kód. Zmena sa jednoducho vykoná v zákazníckom profile v sekcii "Môj vernostný systém" kde tlačídlom "ZMEŃ MOJE ODMENY NA ZĽAVOVÝ KUPÓN V HODNOTE " vytvoríte kód, ktorý sa zobrazí v tabuľke pod tlačídlom.

Vygenerovaný kód jednoducho použijete v najbližšej objednávke, ktorý zadáte v "nákupnom košíku" do rámčeka s názvom "POUKÁŽKY . ZĽAVOVÉ KUPÓNY"Do nákupu Vám pribudne položka zľava na nákup.

4. Platnosť

Vernostné body sú platné po obdobie 1 roka t.j. 365 dní od objednávky, za ktorú sa body na účet pripíšu. Po tomto období už nebude možné zmeniť / použiť dané body na nákup. Ich hodnota prepadne. 

Vygenerovaný kód za vernostné body je platný len do konca platnosti samotných bodov. T.j. ak body sú platné do 30.12.2015 , kód vygenerovaný 29.12.2015 bude tiež platný len do 30.12.2015. Generovaním kódu sa platnosť zľavy nepredlžuje.

5. Tovar nespadajúci pod Vernostný systém- herné konzoly
- volanty
- PS VR Headset


6. Záverečné ustanovenia

Firma Arašid spol. s. r. o. ako prevádzkovateľ internetového obchodu www.gamescenter.sk si vyhradzuje právo na zmenu vernostného systému bez predchádzajúceho upozornenia.

Vernostný systém a jeho časti nie sú vymáhateľné.

Dňa 17.11.2019