Prečo u nás nakupovať ?!

 

1. Vernostný systém : Vážime si stálych zákazníkov a práve preto sme zaviedli vernostný systém - zbieranie bodov z každého nákupu s možnosťou uplatnenia bodov v podobe zľavy z ďalšieho nákupu.

 

2. Akcie, zľavy, výpredaje a darčeky k nákupu : Medzi naše záľuby patria pravidelné zľavy, časovo obmedzené akcie, výpredaje a aj darčeky k nákupu. Nedrźíme sa len akcií poskytnutých od výrobcov hier, ale vytvárame si vlastné akcie. Vďaka prechodu na nový systém stránky vieme poskytovať akcie častejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. 

 

3. Zákaznícka podpora a prístup : U nás platí pravidlo - neviete ?! Pýtajte sa ! Náš tím je tu pre Vás. Potrebujete poradiť pri nákupe, spýtať sa na stav objednávky alebo dostupnosť a kvalitu určitého tovaru? Zavolajte alebo nám napíšte. Radi odpovieme na každú Vašu otázku.

 

4. Odborná spôsobilosť a rast : Hráčmi hier sme už viac než 19 rokov, skúsenosti s hrami máme veľmi bohaté a vďaka naším kontaktom s dodávateľmi po celej Európe sa stávame hráčskym obchodom s vysokým rastom vrámci SR. Dôkazom toho sú neustále pribúdajúci zákazníci a zároveň naša snaha prispôsobiť sa Vaším požiadavkám. Jedným z výsledkov nášho úsilia je prechod na nový systém s moderným dizajnom, ktorý spĺňa nároky na e-shop 21. storočia.