Od 1.9.2012 sme sa presunuli na novú doménu (zmena názvu) gamescenter.sk . Zároveň sme postavili e-shop na úplne novom systéme, ktorý posúva naše možnosti ešte ďalej a prináša mnoho zmien a možností. Vyplývajúce zmeny pre zákazníkov zo stránky xboxzone-shop.sk sú popísané nižšie

Najdôležitejšie zmeny na obchode :


1. Vzhľad stránky


Určite najväčší pokrok zaznamenal dizajn stránky. Súčasný vzhľad spĺňa kritéria moderných e-shopov 21.storočia.

 

2. Zjednodušenie prezerania kategórií

 

Vytvorili sme hlavné kategórie, zobrazujúce sa na vrchnom panely ponuky, ktoré názvom a zameraním zjednocujú obsah podkategorií a produktov, ktoré sa v nich nachádzaju. Pohybom myškou na kategóriu sa automaticky rozšíri ponuka o podkategórie s možnosťou kliknutia do konkrétnej žiadúcej sekcie. Tým sme zrýchlili vstup do kategórie z  predošlých 3 kliknutí na 1.

 

3. Živé vyhľadávanie 

 

Vyhľadávanie  produktov je nakonfigurované tak, aby po napísaní prvých znakov - písmen začal systém sám vyhľadávať a ponúkne Vám predbežné výsledky vyhľadávania. 

 

4. Filtrovanie hier


Pre zjednodušenie nákupu sme vytvorili niekoľko filtrov, ktoré môžete použiť ako kritéria výsledkov hľadania ako cena, minimálna veková hranica hry, lokalizácia a multiplayer. Ďalšie filtre budeme pridávať podľa Vaších požiadaviek.

Pri vstupe do sekcie s tovarom sa Vám na pravom panely zobrazia filtre.


Pripravili sme pre Vás krátke video, v ktorom sú zobrazené niektoré funkcie v pohybeInformácie pre zákazníkov z xboxzone-shop.sk 

 

Z dôvodu skvalitnenia služieb a Vašich požiadaviek sme niekoľko mesiacov pracovali na vytvorení novej stránky, čo zahŕňa dizajn, samotný administračný systém,veľa nových funkcií a hlavne zmena názvu.

 

Situácie, ktoré zo zmeny vychádzajú :

 

1. Objednávky a predobjednávky

 

Všetky Vaše objednávky zo stránky xboxzone-shop.sk sú platné a budú bezpečne uchované a stále evidované ešte niekoľko rokov. Všetky objednávky, ktoré čakajú na tovar alebo na jeho odoslanie budú riadne vybavené, preto nemusíte vytvárať opätovné objednávky na novej stránke. O vybavení Vašej objednávky obdržíte e-mail a SMS správu ešte pod starým názvom t.j. xboxzone-shop.sk , teda tam kde bola objednávka vytvorená.

 

2. Registrácie a prihlásenia

 

Vaše profily z dôvodu prechodu na nový systém nebolo možné preniesť. Preto odporúčame spraviť registrácie na novo na novej stránke. Vykonať tak môžete hneď alebo kedykoľvek v budúcnosti, či pri najbližšej objednávke.

 

3. Vernostný systém a vernostné body

 

Vernostné body a celý systém je taktiež ako objednávky na stránke xboxzone-shop.sk evidovaný a taktiež ich nebolo možné preniesť. To neznamená, že o ne prichádzate. Na novom systéme taktiež funguje vernostný systém kde môžete využívať výhody zbierania bodov z nákupu a v prípade, že si prajete odpočítať body aj z predošlej stránky, jednoducho nám o tom napíšte správu, skontrolujeme počet bodov na účte a objednávku ponížime o presnú sumu. Hodnota jedného bodu na xboxzone-shop.sk bola 0,0018 EUR s Dph a hodnota bodu na novej stránke je 0,018 EUR s Dph. Tento rozdiel vyplýva z toho, že na novej stránke sme použili pripočítavanie bodov v nižšom počte, ale s rovnakým výsledkom = rovnakou výslednou zľavou. Taktiež sa nemusíte báť o nepravdivé hodnoty na Vašom účte, systém je ochránený proti nášmu zásahu, preto na účte máte toľko bodov, koľko ste nazbierali nákupom na xboxzone-shop.sk. Ani o bod viac a ani menej. Platnosť bodov z xboxzone-shop.sk vyprší 1.1.2013, teda tak ako tomu je v podmienkach vernostného programu stránky xboxzone-shop.sk

 

4. Zmena naších údajov

 

Kontaktné údaje na nás sa menia len v prípade nového názvu stránky, novej e-mail schránky a novej Facebook skupiny. Tel. čísla, identifikačné údaje predajcu ostávajú rovnaké a taktiež celá "posádka" je nezmenená. 

 

5. Zhrnutie zmien

 

a) Všetky Vaše osobné údaje sú bezpečne uchované a ešte budú niekoľko rokov, bez poskytnutia tretím osobám tak ako tomu bolo doteraz.

 

b) Všetky nevybavené objednávky a predobjednávky sú stále platné a budú platné až do ich vybavenia či stornovania z Vašej strany. Nie je potrebné vytvárať duplicitné objednávky na novej stránke.

 

c) Vernostné body zo stránky xboxzone-shop.sk sa budú odpočítavať manuálne na Vašu žiadosť. Nové body budú pripočítavané na novej stránke podľa platného vernostného systému.

 

d) Kontaktné údaje sa menia len v prípade e-mailu, názvu stránky a fanúšikovskej Facebook stránky. Všetko ostatné ostalo nezmenené.