Mario + Rabbids: Kingdom Battle + DLC bonus “Pixel Pack”

Nintendo Switch | Nintendo

3307216024385

Predobjednávkový bonus DLC “Pixel Pack” - sada 8 zbraníí

Viac detailov


Novinka Zľava!

49,99 € s DPH

-10,00 €

59,99 € s DPH

Predobjednávka - Dostupné 29.08.2017

Výkup hier
Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Nintendo Switch

Uveďte vaše celé meno v maximálnej dĺžke 100 znakov.

Uveďte vašu platnú emailovú adresu, inak vám nebudeme môcť odpovedať! Maximálna dĺžka 100 znakov.

Uveďte vaše telefónne číslo. Voliteľné.

Popíšte stav hry (opotrebenie, chýbajúce časti balenia a pod.). V prípade, že sa vaša verzia hry odlišuje od nami predávanej hry, popíšte rozdiely.

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 7+
LokalizáciaAnglický jazyk
Jazyk audioAnglický
Jazyk menuAnglický
Jazyk titulkyAnglický
VýrobcaNINTENDO
Typ distribúcieKrabicová
Záruka24 mesiacov
MotívSuper Mario

O produkte

Hra Mario + Rabbids Kingdom Battle rozpráva príbeh nečakaného stretu medzi Mariom a pojašenými Rabbids. Mushroom Kingdom bolo roztrhané na kúsky tajomným vírom, ktorý zároveň transportoval Rabbids do tohto inokedy pokojného kráľovstvo, a aby nastolili poriadok, musí sa Mario, Luigi, princezná Peach a Yoshi spojiť s hrdinami z radov Rabbids a vydať sa na dobrodružnú výpravu naprieč štyrmi rôznymi svetmi .

Pripojte sa k týmto ôsmim dobrodruhom a objavujte s nimi nové svety pokrivené nezbedným Rabbids, plné skrytých tajomstiev a postavené na základe klasických Mario hier! Pomôžte si nepredvídateľné nepriateľov v dynamických ťahových súbojoch a cestou riešte logické hádanky. Užite si toto moderné bojové dobrodružstvo kdekoľvek, kedykoľvek a s kýmkoľvek exkluzívne na konzolu Nintendo Switch.

Epické dobrodružstvo PRE OSM HRDINOV

  •     Vydajte sa za dobrodružstvom s tímom hrdinov, aby ste zachránili svojich priateľov a opäť nastolili poriadok v Muschroom Kingdom!
  •     Preskúmajte štyri ikonické svety plné skrytých truhiel a tajomstvo, riešte hádanky a porážajte nepredvídateľné nepriateľov na chytro rozvrhnutých bojiskách.

Šialene TAKTICKÉ DOBRODRUŽSTVO

  •     Mario a jeho priatelia sa vrhnú do boja s pomocou úplne nových zbraní. S arzenálom viac ako 250 zbraní s unikátnymi štatistikami a špecifikáciami budete môcť vytvoriť nespočet kombinácií so špeciálnymi schopnosťami jednotlivých členov vášho tímu.
  •     Ťahové súboje vám umožní v pokoji popremýšľať o ďalšom postupe. Protivníkmi tak budete môcť valcovať za pomoci majstrovsky naplánovaných akcií.
  •     Hrajte dodatočne kooperatívne výzvy s kamarátmi v rámci lokálneho multiplayeri ponúkajúcich tri úrovne obtiažnosti. Stačí sa podeliť o jeden z ovládačov Joy-Con alebo použiť vaše ovládače Nintendo Switch Pro Controller.

ÚPLNE NOVÝ MARIO ZÁŽITOK

  •     Preskúmajte Mushroom Kingdom aké tu ešte nebolo!
  •     Zažite skvelé dobrodružstvo plné humoru, epické muziky, strhujúcich animácií a farbistých vizuálov poháňaných Snowdrop enginom.

Video

19 ďalších produktov v rovnakej kategórii: