Mafia Trilogy CZ - Digitálny produkt

PC Digitálne hry | 2K Games

5026555364621DIG

Kompletná trilógia hier Mafia obsahujúca plný remake prvého dielu Mafia, Mafia 2 remastered a definitívne Edícia Mafia 3 Vrátane vsetkych DLC.

Viac detailov


Zľava!
Tento produkt už nie je dostupný

Chcem dostať notifikáciu, keď bude dostupný

Výkup hier
Mafia Trilogy

Mafia Trilogy

PC Digitálne hry

Výkup hier

Sme radi za Váš záujem o výkup tejto hry v našom obchode ! Hry je možné odovzdať na stovkách miest po celej SR ! Všetky informácie získate v samostatnej sekcii po stlačení tlačidla nižšie "VYKÚPIŤ"

Vykúpiť

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.


Steam

Tento produkt zasielame výhradne cez E-mail formou elektronického aktivačného kódu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, už do 15 minút od objednania.

Digitálny produkt nie je možné po dokončení objednávky vrátiť!

Viac info

Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Mafia Trilogy

Mafia Trilogy

Kompletná trilógia hier Mafia obsahujúca plný remake prvého dielu Mafia, Mafia 2 remastered a definitívne Edícia Mafia 3 Vrátane vsetkych DLC.

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 18+
Jazyk menuČeský
Digitálna platformaSTEAM
Jazyk titulkyČeský
Výrobca2K GAMES
Typ distribúcieElektronická

O produkte

Hra sa aktivuje v službe Steam

Mafia Definitive Edition - CZ dabing
Mafia 2 Definitive Edition - CZ dabing
Mafia 3 definitive Edition - CZ titulkyKompletná trilógia hier Mafia obsahujúca plný remake prvého dielu Mafia, Mafia 2 remastered a definitívnu edíciu Mafia 3 vrátane všetkých DLC.

Mafia Remake

Je rok 1930. Po neúmyselnom strete s mafiou sa taxikár Tommy Angelo neochotne ocitne vo svete organizovaného zločinu. Spočiatku sa s rodinou Salieri vôbec nechce zapletať, ale prísľub veľkých odmien čoskoro zmení jeho názor. S tým, ako postupuje po rebríčku, sú peniaze čím ďalej lepšie, ale práca čím ďalej špinavšia. Tommy si možno nakoniec vyslúži uznanie samotných Salierim, ale ak sa stane mafiánom, jeho nový život mu môže spôsobiť viac problémov ako ten starý.
Užite si New Heaven
Preskúmajte viac než 12 štvorcových míľ New Heaven, typického amerického mestečka 30. rokov 20. storočia založeného na architektúre a kultúre historickej éry Veľkej hospodárskej krízy.
Autentický príbeh a podujatí nabitá hrateľnosťZahrajte si viac než 20 strhujúcich misií inšpirovaných udalosťami 30. rokov 20. storočia. Šplhajte po rebríčku rodiny Salieri od pešiaka až po mafiána a užívajte si prestrelky, naháňačky, pašovanie, slovné strety, vlúpačkami bánk a veľa ďalšieho.
Dobové vozidlá a zbrane
Čoby odvážny vodič usadnite za volant viac než 60 historicky inšpirovaných áut s realistickou fyzikou a poškodením v reálnom čase.Robte špinavú prácu s viac než desiatkou zbraní. Máte na výber z bejzbalových pálok, upilovaných brokovníc, Magnumom a slávneho samopalu Thompson, vďaka ktorým sa vysporiadate s každým chytrolínom, ktorý vás naštve.


Mafia 2 Remastered

Vito Scaletta sa chce presláviť v uliciach Empire Bay ako niekto, komu sa dá veriť, že svoju prácu vždy dokončí. Spolu so svojím kamarátom Joeom sa snaží dostať k Mafii, rýchlo eskaluje rodinný rebrík zločinmi s väčšou odmenou, postavením a následkami ... život múdreho chlapca nie je taký nedotknuteľný, ako sa zdá.

Intenzívne prestrelky, prenasledovanie automobilov a viscerálny boj z blízka - to všetko bude trvať, kým sa z neho stane „skutočný muž“.

Inšpirované ikonickou drámou mafie, presvedčivé postavy a filmová prezentácia vtiahnu hráčov do lákavého a nemožného úteku zo života v mafii.Vstúpte do sveta Empire Bay - druhá svetová vojna zúri v Európe a architektúra, autá, hudba a oblečenie všetky odrážajú toto obdobie v ohromujúcich detailoch. Ako plynie čas, autá s horúcimi prútmi, móda 50-tych rokov a najlepšia hudba z tejto éry odrážajú zrod novej cool éry.Patentovaný Illusion Engine spoločnosti 2K Czech umožňuje hráčom preskúmať krásne vykreslené vonkajšie prostredie a zložito navrhnutý interiér Empire Bay.
Hráči budú ponorení do Zlaté éry Ameriky, pretože Mafia II obsahuje skladby od najvýznamnejších umelcov éry.

Mafia 3 Definitive Edition

Píše sa rok 1968 a po rokoch bojov vo Vietname pozná Lincoln Clay túto pravdu: rodina nie sú ľudia, ku ktorým sa narodíš, ale tí, pre ktorých zomrieš. Teraz je Lincoln späť doma v New Bordeaux a je odhodlaný utiecť pred svojou zločineckou minulosťou. Ale keď jeho náhradnú rodinu, čiernu mafiu, zradí a vyhladí mafia talianska, Lincoln vybuduje novú rodinu z popola tej starej a začne si cez mafiu, ktorá je za to zodpovedná, kliesniť cestu plnú pomsty a vojenského vybavenia. Intenzívne prestrelky, brutálny súboj muža proti mužovi, napínavé riadenie vozidiel a pouličnú vynaliezavosť, to všetko budete potrebovať. Ale vďaka tej správnej partii, drsným rozhodnutím a pár špinavým rukám je možné dostať sa na vrchol mestského podsvetia.NEW BORDEAUX, pretvorené NEW ORLEANS Z ROKU 1968
Rozsiahly, rozmanitý a špinavý otvorený svet, ktorému vládne mafia a skorumpovaní zastupitelia a ktoré je bohaté na úžasné vyhliadky, zvuky a emocionálne nabitú spoločenskou atmosférou danej doby.Staňte sa Lincolnom Clayom, sirotou a veteránom z Vietnamu, ktorý túži po pomste voči talianskej mafii za brutálne zmasakrovanie čierne mafie, ktorú považoval za svoju rodinu, už nikdy nemal.

Vyberte si vlastný osobný štýl hry - od brutálnej sily a silných zbraní po zakrádajúcu zabijáckou taktiku - a využite Lincolnovho vojenského výcviku a nazhromaždených informácií, ktoré vám pomôžu zlikvidovať taliansku mafiu.

Vybudujte zločineckú ríšu svojím vlastným spôsobom na základe rozhodnutia, ktoré zo svojich poručíkov odmeníte a ktorých zradíte ...Video

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: