• + darček Stojan ASUS ROG THRONE CORE
Asus ROG DELTA S Zväčšiť

ASUS ROG DELTA S ASUS ROG DELTA S, USB-C

PC Headsety | ASUS

90YH02K0-B2UA00

Herné slúchadlá ROG Delta S zaisťujú počúvanie s úplne jasným a detailným zvukom, ktorý poskytne zapáleným hráčom výhodu potrebnú na dosiahnutie víťazstva. Súčasťou slúchadiel je kodek na úrovni Hi-Fi ESS 9281 s technológiou QUAD DAC a mikrofón s umelou inteligenciou pre potlačenie hluku od spoločnosti ASUS.

Viac detailov


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

ASUS ROG DELTA S

ASUS ROG DELTA S

Herné slúchadlá ROG Delta S zaisťujú počúvanie s úplne jasným a detailným zvukom, ktorý poskytne zapáleným hráčom výhodu potrebnú na dosiahnutie víťazstva. Súčasťou slúchadiel je kodek na úrovni Hi-Fi ESS 9281 s technológiou QUAD DAC a mikrofón s umelou inteligenciou pre potlačenie hluku od spoločnosti ASUS.

Napísať recenziu

Špecifikácia

Záruka24 mesiacov
MikrofonAno
Káblové slúchadláAno
Typ drôtového pripojeniaUSB Type-C

O produkte

Dosiahnite skvelé výsledky pomocou skvelého zvuku

Herný headset ROG Delta S zabezpečuje počúvanie s úplne jasným a detailným zvukom, ktorý poskytne zapáleným hráčom výhodu potrebnú k dosiahnutiu víťazstva. Súčasťou headsetu je kodek na úrovni Hi-Fi ESS 9281 s technológiou QUAD DAC a mikrofón s umelou inteligenciou pre potlačenie hluku od spoločnosti ASUS. Headset ROG Delta S vám zabezpečí bezkonkurenčné pohodlie pri dlhom hraní vďaka jeho celkovej hmotnosti, ktorá je len 300 gramov, a vďaka ergonomickým náušníkom ROG Hybrid v tvare písmena D. Konektor USB-C® vám umožní hrať na vašom počítači a potom sa môžete s rovnakými slúchadlami presunúť k vašej hernej konzole alebo k mobilnému zariadeniu.

Kodek ESS 9281 Quad-DAC s vysokým rozlíšením

Digitálne analógové prevodníky ESS 9281 zabezpečujú s pomocou technológie QUAD DAC™ bezstratové spracovanie zvuku. Každý zo štyroch digitálne analógových prevodníkov využíva svoj výpočtový výkon na spracovanie danej podmnožiny počuteľného frekvenčného rozsahu, ktorý zahrňuje nízke, stredné, vysoké a ultra vysoké frekvencie. Potom dochádza ku spojeniu týchto štyroch výstupných signálov. Výsledkom je jasnejší zvuk s úchvatným 130dB odstupom signálu od šumu, čo je oveľa vyššia hodnota, než aké dosahujú porovnateľné konkurenčné zariadenia na trhu. So slúchadlami ROG Delta S započujete každý detail a užijete si čistý, jasný a prirodzený zvukový zážitok.

Integrované prehrávanie MQA súborov

Oceňovaná zvuková technológia Master Quality Authenticated (MQA) umožňuje prehrávanie zvuku v štúdiovej kvalite, vrátane všetkých pôvodne nahraných detailov. Technológia prehrávania MQA súborov umožňuje pripojenie k signálu MQA Core, ktorý využívajú celosvetové streamovacie aplikácie, ako je napr. TIDAL. Slúchadlá ROG Delta S dekódujú hudobný súbor MQA a zabezpečia vám neuveriteľnú kvalitu zvuku.

Krištáľovo čisté výšky a výrazné basy

Exkluzívne meniče ASUS Essence v slúchadlách ROG Delta S sú vybavené technológiou Audio Signal Diversion, ktorá zabezpečuje ešte jasnejší zvuk. Meniče navyše disponujú širokým frekvenčným rozsahom 20 – 40 kHz, čím zabezpečujú neuveriteľne výrazné basy a zvuk, ktorý sa výborne hodí pre hranie. Započujete tak každý detail a budete sa môcť do svojho obklopujúceho zvukového zážitku naplno ponoriť.


Mikrofón s umelou inteligenciou pre potlačenie hluku

Mikrofón s umelou inteligenciou pre potlačenie hluku obsahuje vlastný procesor, ktorý bol navrhnutý pre potlačenie viac než 50 miliónov typov okolitého hluku. napriek tomu však zachováva harmóniu hlasu pre umožnenie úplne jasnej komunikácie v hrách. Bežné zvuky v pozadí, medzi ktoré patrí ťukanie do klávesnice alebo klikanie myši, sú stlmené až o 95 %.

Mikrofón je jednosmerný, odnímateľný a certifikovaný službami Discord aj TeamSpeak. Ak je mikrofón stlmený, na konci jeho uchytenia bliká červená kontrolka, takže ľahko zistíte jeho stav.

Kompatibilita naprieč platformami

Konektor USB-C® vám zaistí hi-fi zvuk* slúchadiel, ak ho pripojíte k počítaču, Macu, mobilnému zriadeniu alebo hernej konzole, ako je Nintendo Switch alebo Sony PlayStation**
* Priestorový zvuk je k dispozícii len na kompatibilných zariadeniach alebo prostredníctvom softvéru Armoury Crate.
** Je nutné využiť pribalenú redukciu z USB-C na USB 2.0Vytvorené pre pohodlie

Náušníky v tvare písmena D na slúchadlách ROG Delta S takmer kopírujú tvar vašich uší a oproti oválnym náušníkom redukujú zbytočnú oblasť dotyku až o 20 %. Meniče sú v každom náušníku pootočené o 12 °, aby presne kopírovali prirodzený uhol ľudských uší. Šikmé vyhotovenie zabezpečuje lepšie pohodlie a vylepšuje kvalitu zvuku, pretože zvukový signál takto putuje priamo do zvukovodu.

Ušné vankúšiky sú vyrobené zo 100% proteínovej kože a z rýchlo chladiacej pamäťovej peny, takže sa budete cítiť pohodlne aj behom dlhého hrania.

Intuitívne ovládacie tlačidlá na náušníku vám umožnia okamžite zmeniť hlasitosť, stlmiť mikrofón alebo upraviť RGB osvetlenie behom hry.

Horné tlačidlo: Zapnutie svetelného efektu zvukových vĺn
Tlačidlo uprostred: Zapnutie osvetlenia RGB Aura
Spodné tlačidlo: Vypnutie osvetlenia RGB Aura

Posunutím kolieskom hore alebo dole zvýšite alebo znížite hlasitosť

Stlačením vypnete či zapnete mikrofón

Video

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: