ASUS ROG THRONE Qi 90YH01K0-B2EA00

PC Headsety | ASUS

AT_220407104461

Asus ROG Throne Qi je stojan na slúchadlá s bezdrôtovým nabíjaním navrhnutý tak, aby bol váš chytrý telefón s podporou Qi alebo iné kompatibilné zariadenia pripravená na akciu a vaše herné prostredie úhľadne usporiadané.

Viac detailov


Novinka
Skladom - expedujeme do 24hod.

Výkup hier
ASUS ROG THRONE Qi 90YH01K0-B2EA00

ASUS ROG THRONE Qi 90YH01K0-B2EA00

PC Headsety

Výkup hier

Sme radi za Váš záujem o výkup tejto hry v našom obchode ! Hry je možné odovzdať na stovkách miest po celej SR ! Všetky informácie získate v samostatnej sekcii po stlačení tlačidla nižšie "VYKÚPIŤ"

Vykúpiť

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

ASUS ROG THRONE Qi 90YH01K0-B2EA00

ASUS ROG THRONE Qi 90YH01K0-B2EA00

Asus ROG Throne Qi je stojan na slúchadlá s bezdrôtovým nabíjaním navrhnutý tak, aby bol váš chytrý telefón s podporou Qi alebo iné kompatibilné zariadenia pripravená na akciu a vaše herné prostredie úhľadne usporiadané.

Napísať recenziu

Špecifikácia

Záruka24 mesiacov

O produkte

NOVÁ RÍŠA SVETLA A ZVUKU

Vstavaný ESS DAC a zosilňovač v slúchadlách ROG Throne vylepšujú zvukový zážitok, dodávajú pohlcujúce herné zvuk, zatiaľ čo prispôsobiteľné 360-stupňové svetelné efekty RGB, ktoré sa synchronizujú s ďalším príslušenstvom Aura Sync, umožňujú ohromujúce a jednotný svetelný zážitok. ROG Throne sú tiež vybavené ultra rýchlym dvouportovým rozbočovačom USB 3.1 s dodávkou energie, ktorý ho dopĺňa ako kompletné riešenie pre organizáciu a aktualizáciu nastavení hier.


Vylepšite svoje zvukové zážitky


ROG Throne je vybavený vstavaným ESS 9118 DAC a zosilňovačom, ktorý poskytuje vylepšený zvuk pre slúchadlá pre hranie a streamovanie hudby a videa. A vďaka technológii Hyper Grounding a diverzifikácie zvukových signálov, ktorá odkrýva plný potenciál ESS DAC spracovaním zvukových a svetelných signálov jednotlivo, si užijete podrobný, dynamický a pohlcujúci zvuk so svojimi obľúbenými hrami a médiami a zažijete je tak, ako nikdy predtým.


UPRAVENÁ A PLNÁ ENERGIE

Stojan pre náhlavnú súpravu ROG Throne Qi poskytuje vyhradené miesto pre uloženie vašich herných slúchadiel v kombinácii s pohodlím bezdrôtového nabíjania Qi, vďaka čomu je váš herný priestor usporiadaný a bez zbytočných nabíjacích káblov. Rýchle a efektívne bezdrôtové nabíjanie Qi * vám umožní nabíjať telefón s Qi a ďalšie kompatibilné zariadenia a vstavaný indikátor LED vás bude informovať o stave nabíjania.

* Aby bolo možné bezdrôtové nabíjanie, musí byť pripojený sieťový adaptér. Kovové predmety alebo predmety obsahujúce kov, ako sú mince, puzdrá alebo kreditnej karty, by nemali byť umiestnené v nabíjacej zóne.

OSVETLENIE ASUS AURA RGB


Vyjadrite pomocou ROG Throne svoj herný štýl s prispôsobiteľným osvetlením Aura RGB. S 18 svetelnými zónami RGB, ktoré je možné individuálne prispôsobiť podľa vášho výberu s viac ako 16,8 miliónmi farebných kombinácií, plus šiestimi prednastavenými svetelnými efektmi, môžete vytvoriť ohromujúci osvetlenia, ktoré je úplne podľa vašich predstáv.


Synchronizujte Vaše vybavenie

Technológia ASUS Aura Sync vám umožňuje synchronizovať svetelné efekty naprieč produkty ROG s podporou Aury * a vytvárať tak jedinečnú a podmanivou hernú atmosféru.


VIAC konektivity


Náhlavná súprava ROG Throne je tiež rozbočovač USB s dvoma portami USB 3.1, ktoré poskytujú ultra rýchle pripojenie, takže vždy môžete zostať pripojení a udržiavať všetky zariadenia zapnutá.OPTIMALIZOVANÝ Oblúková DESIGN

Optimalizovaný oblúkový dizajn s protišmykovou gumovou podložkou poskytuje stabilnú platformu pre bezpečnú pozíciu náhlavnej súpravy a chráni pred otrasmi a nárazmi. Okrem toho veľká kontaktné oblasť na oblúku rovnomerne rozdeľuje hmotnosť náhlavnej súpravy a chráni pred deformáciou čelenky, aby zostala v dobrom stave a zostala pohodlná.


Armour II


Softvér Armory II ponúka rozsiahle ovládacie prvky a intuitívne užívateľské rozhranie, takže môžete ľahko vyladiť ROG Throne tak, aby hra prebiehala vo vašej réžii. Získajte plnú kontrolu nad svojím zvukovým zážitkom, od virtuálneho priestorového zvuku 7.1, ekvalizéra (EQ) po vyrovnaní úrovne 7.1 reproduktorov, a ľahko vytvárajte a aplikujte zvukové profily pre rôzne typy hier, ako sú FPS strieľačky a závodné tituly a získajte tú najviac pohlcujúce kvalitu zvuku za každej situácie.

  • Prispôsobiteľných 18 RGB svetelných zón. Možno synchronizovať s ostatnými produktmi Aura Sync
  • Vstavaný ESS DAC a AMP poskytujú úžasný hudobný zážitok a pohlcujúce herné audio
  • Podpora 2 USB 3.1 portov na nabíjanie zariadení alebo pripojenie k herným zariadením
  • Software Armory II ponúka rozsiahle ovládanie zvuku a svetla pre herný zážitok
  • Optimalizovaný oblúkový dizajn chráni náhlavnú súpravu pred otrasmi

Technické parametre

  • Rozhranie: USB
  • Platforma: PC, MAC
  • Dĺžka kábla: 2 metre
  • Rozmery: 138 x 120 x 190 mm
  • Hmotnosť: 380g

Poznámka
Digital-to-analog Converter (DAC): ESS ES9118
I / O Ports:
-2 x USB3.1 Gen1 + Type-A
-1 x 3.5mm audio combo jack
-1 x micro-B connector

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: