FIFA 20 CZ Zväčšiť

FIFA 20 CZ

PC Hry - krabicové verzie | EA

5030936123769

Reálnejšie ako kedykoľvek predtým.

Viac detailov


Zľava!
Dostupné neskôr

Výkup hier
FIFA 20 CZ

FIFA 20 CZ

PC Hry - krabicové verzie

Výkup hier

Sme radi za Váš záujem o výkup tejto hry v našom obchode ! Hry je možné odovzdať na stovkách miest po celej SR ! Všetky informácie získate v samostatnej sekcii po stlačení tlačidla nižšie "VYKÚPIŤ"

Vykúpiť

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.


Recenzie

úroveň 
27.09.2019
Recenzia bola napísaná na Heureka.sk

Pre:
zatial neviem
Proti:
zatial neviem
Celkové hodnotenie:
No treba vyskusat najprv.

  Napísať recenziu

  FIFA 20 CZ

  FIFA 20 CZ

  Reálnejšie ako kedykoľvek predtým.

  Napísať recenziu

  Špecifikácia

  Veková kategóriaPEGI 3+
  LokalizáciaČeské titulky
  Jazyk audioAnglický
  Jazyk menuČeský
  MultiplayerÁno
  VýrobcaELECTRONICS ARTS
  Typ distribúcieKrabicová

  O produkte

  Reálnejšie ako kedykoľvek predtým. Pre vývojárov hry FIFA 20 bolo dôležité, aby pre vás bol dojem z hry rovnaký, ako by ste pozorovali skutočný futbalový zápas. Preto kládli veľký dôraz na zlepšenie technológií, vďaka ktorým sa hráči pohybujú ako živí ľudia. Futbalová lopta, ktorý má vylepšenú fyziku pohybu a pridanie nových trajektórií striel celú autenticitu hry ešte podčiarknu. Veľkým bonusom je tiež režim VOLTA, v ktorom si zahráte pouličný futbal na zaujímavých miestach po celom svete.

  V novej verzii si tvorcovia dali záležať na tom, aby bolo všetko maximálne autentické. Umelá inteligencia, ktorá riadi pohyb hráčov je vylepšená tak, aby všetci futbalisti mali reálnu koordináciu pohybov, lepšie povedomie o aktuálnom čase, priestore a o svoju pozíciu na ihrisku. Okrem toho boli pridané nové situácie jeden na jedného, ktoré sú inšpirované reálnymi stretmi.

  U tých najdôležitejších momentov budete mať v rukách viac právomocí ako predtým. Novo môžu vaši futbalisti driblovať do strán a oklamať tak súpera, pridané je aj niekoľko nových animácií pri sklzoch či zákrokoch postojačky a reálnejšie zakončenie. Vierohodnejší je tiež pohyb lopty, ktorý má prepracovaný systém pohybu a pridané sú aj ďalšie trajektórie striel.

  FIFA 20 novo ponúka režim VOLTA football, v ktorom si môžete zahrať malý futbal. Svojho avatara si môžete upraviť podľa svojich predstáv - vyberiete mu účes, oblečenie i oslavné gestá. Ako budete dokončovať výzvy, budú vám pribúdať nové predmety pre vášho hráča. V ponuke je tiež množstvo miest po celom svete, takže si môžete zahrať napríklad na londýnskom ihrisku alebo na streche japonského mrakodrapu. Pripravené je niekoľko herných variánt od 3 na 3 bez brankára po profesionálny futbal.

  Video

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

  30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: