Logitech klávesnica Gaming G413 - 920-008476 - biele podsvietenie, US - strieborná

PC Klávesnice | Logitech

623727

Rýdze výkonnosť pre hranie.
Klávesnica G413 bola premyslene navrhnutá a skonštruovaná na účely poskytovania vysokej výkonnosti s vyváženou sadou funkcií. Útly rám pripomínajúce čepeľ noža je vyrobený z ľahkej, vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny 5052.

Viac detailov


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Logitech klávesnica Gaming G413 - 920-008476

Logitech klávesnica Gaming G413 - 920-008476

Rýdze výkonnosť pre hranie.
Klávesnica G413 bola premyslene navrhnutá a skonštruovaná na účely poskytovania vysokej výkonnosti s vyváženou sadou funkcií. Útly rám pripomínajúce čepeľ noža je vyrobený z ľahkej, vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny 5052.

Napísať recenziu

Špecifikácia

Rozhranie klávesniceDrôtová USB
Podsvietenie klávesniceAno
Layout klávesnicaUS layout
Farba klávesniceStrieborná
Klávesové spínačeMechanické

O produkte

Rýdze výkonnosť pre hranie.
Klávesnica G413 bola premyslene navrhnutá a skonštruovaná na účely poskytovania vysokej výkonnosti s vyváženou sadou funkcií. Útly rám pripomínajúce čepeľ noža je vyrobený z ľahkej, vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny 5052. Pod ním sa nachádza organizér káblov myši a náhlavnej súpravy a výškovo nastaviteľné nôžky s pogumovanými stabilizátory pre voľbu uhla, ktorý vám vyhovuje najviac.

Romer-G hmatové spínače
Mechanické spínače Romer-G ™ hmatové sa vyznačujú krátkou aktivačný dráhou 1,5 mm - o 25% rýchlejší 1aktivační dráha 1,5 mm oproti 2,0 mm bežných mechanických spínačov. oproti bežným mechanickým spínačom konkurencie. Dokonalá kombinácia rýchlosti, presnosti a tiché výkonnosti - spínače Romer-G hmatové sa vyznačujú spoľahlivou odozvou pri aktivácii vďaka rozpoznatelnému nárazu.

Precízne podsvietenie kláves
Spínače Romer-G boli tiež účelovo vyvinuté pre precízne a jasné podsvietenie skrze kryty kláves. Klávesy tak budú vždy viditeľné a zároveň nerozptylující, najmä pri herných akciách trvajúcich neskoro do noci (tých najlepších). Táto funkcia prepožičiava prevedení G413 Carbon s živelným červeným podsvietením a prevedenie G413 Silver s ikonicky bielym podsvietením prémiový, elegantný vzhľad.

Hliníková zliatina používaná v leteckom priemysle
Vrchný kryt z leštenej, hliníkovo-horčíkovej zliatiny 5052 je chrbticou klávesnice. Výsledkom je minimalistické prevedenie vyvážené celým radom funkcií. Klávesnica G413 bola vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, so zameraním na špičkové spracovanie a výkonnosť.

USB prípojka
Do portu USB prípojky môžete pripojiť špecializovaný prídavný kábel USB, a získať tak vlastný vstup so 100% napájaním a prenosom dát. Port na klávesnici G413 môžete používať rovnako ako každý iný port USB.

Ovládanie médií na dosah ruky
Majte hru pod kontrolou a zároveň ovládajte hudbu. Funkčné klávesy klávesnice G413 obsahujú špeciálne ovládacie prvky pre médiá, ktoré môžete využívať pre prehrávanie, pozastavenie a stlmenie behom okamihu. Prejdite na ďalšiu skladbu stlačením tlačidla alebo zvýšte hlasitosť tej existujúcej. Použite funkciu prepínania FN v Logitech G HUB a nakonfigurujte si klávesy pre aktiváciu mediálnych príkazov už v predvolenom nastavení.

Herné kryty klávesov
S klávesnicou G413 je dodávané 12 krytov klávesov so skosenými okrajmi - kľúčové herné klávesy si môžete vylepšiť tak, aby pasovali do vašej obľúbenej hry alebo pre vašu obľúbenú postavu. Pomocou priloženého sťahováku ich môžete ľahko a rýchlo vymeniť.

Pokročilé herné funkcie
Aktivujte herný režim na deaktiváciu kláves, ktoré by vám mohli prekážať, napríklad klávesa Windows. Vďaka funkcii snímania 26 klávesov naraz môžete súbežne stlačiť viac klávesov vrátane modifikačných (Control, Alt, Shift) v ľubovoľnom poradí - výsledkom bude to, čo ste zamýšľali. Výkonnostne ladená funkcie anti-ghosting vám zaručí spoľahlivé ovládanie pri súbežnom zadaní viacerých herných príkazov.

Programovateľné makrá
Pomocou G HUB si naprogramujte vlastné funkcie a príkazy makier tlačidlám F1-F12. Vynaložte menej času aktiváciou súčasného útoku a venujte viac času plánovanie toho ďalšieho. S klávesnicou G413 budete môcť spúšťať komplexné príkazy alebo načasované série akcií alebo kúziel stlačením tlačidla.

Systémové požiadavky
Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
Port USB (pre klávesnicu)
Druhý port USB (pre port USB prípojky)
(Voliteľne) Prístup k internetu pre Logitech G HUB

Fyzické parametre
Výška: 132 mm
Šírka: 445 mm
Hĺbka: 34 mm
Hmotnosť (bez kábla): 1105 g
Kábel: 1,8 m

Mechanické spínače Romer-G
Výdrž: 70 miliónov stlačení
Aktivačný dráha: 1,5 mm
Aktivačný sila: 45 g
Celková dráha zdvihu: 3,2 mm

Typ pripojenia
USB typ A (káblové)
USB protokol: USB 2.0
Rýchlosť USB: vysokorýchlostné
Indikátory (LED): 2
Porty USB (integrované): 1, USB 2.0

Podsvietenie

Jednofarebné (5 pevne daných úrovňou jasu)
G413 Silver: biele
G413 Carbon: červené

Špeciálne klávesy
Prepínanie podsvietenie: FN + F7
Herný režim: FN + F8
Ovládanie médií: FN + F9 / F10 / F11 / F12

Obsah balenia
herná klávesnica
Herné kryty klávesov
Sťahovák krytov klávesov
Užívateľská dokumentácia

Informácie o záruke
Dvojročná obmedzená záruka na hardvér

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: