Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations Zväčšiť

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

PlayStation 3 | Bandai Namco

3391891959254

Hra Vám po prvýkrát ponúka rozsiahly výber hrateľných postáv všetkých generácií Naruto ságy. Sériu to posúva do budúcnosti vďaka revolučnému online hraniu a množstvu hrateľných a podporovaných postáv doteraz nevídanej v žiadnej hre Naruto.

Viac detailov


Špecifikácia

Veková kategória PEGI 12+
Lokalizácia Anglický jazyk
Jazyk audio Anglický
Jazyk menu Anglický
Multiplayer 8 Hráčov
Jazyk titulky Anglický
Výrobca BANDAI NAMCO
Typ distribúcie Krabicová
Záruka 24 mesiacov

O produkte

Hra Vám po prvýkrát ponúka rozsiahly výber hrateľných postáv všetkých generácií Naruto ságy. Sériu to posúva do budúcnosti vďaka revolučnému online hraniu a množstvu hrateľných a podporovaných postáv doteraz nevídanej v žiadnej hre Naruto. Na výber je množstvo druhov online bojových módov so všetkými obľúbenými postavami včetne Raikage a Sasuke Uchicha. Ako fanúšik Naruta určite čakáte, aby ste videli od uvedenia pôvodnej Manga viac zo Zabuza a Haku a teraz máte svoju šancu vyskúšať ich! Toto je iba zlomok z množstva nových ninjov v hre.

Toto všetko v spojení s originálnym Japonským dabingom a typickým Naruto vizuálnym spracovaním sveta zaistí, že NARUTO Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations prináša svojim fanúšikom skvelú smršť ninja akcie a dobrodružstva!

Video

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: