CZ PS4 - Madden NFL 18 G.O.A.T. Edition - digitálny produkt

Playstation 4

DIG_9212-00223

Madden NFL 18 sa vďaka enginu Frostbite dočkal výrazného posunu v grafickom spracovaní. Začnite s budovaním svojej dynastie s pomocou jedného z piatich najväčších hráčov všetkých čias (G.O.A.T.), elitného futbalistu z vášho obľúbeného tímu NFL, 12 balíčkov Squad, 2500 zmlúv a balíčka dresov do komplexného režimu Madden NFL 18 Ultimate Team.

Viac detailov

Ubisoft Uplay

Tento produkt zasielame výhradne cez E-mail formou elektronického aktivačného kódu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, už do 15 minút od prijatia úhrady.
Kód je určený výhradne pre České účty PlayStation.

Digitálny produkt nie je možné po dokončení objednávky vrátiť!

Viac info Ako zistiť región

Špecifikácia

Digitálny vydavateľ SONY ESD
Typ distribúcie Elektronická
PS región Český

O produkte

Madden NFL 18 sa vďaka enginu Frostbite dočkal výrazného posunu v grafickom spracovaní. Predobjednajte si hru a získajte trojdňový prednostný prístup k Madden NFL 18. Začnite s budovaním svojej dynastie s pomocou jedného z piatich najväčších hráčov všetkých čias (G.O.A.T.), elitného futbalistu z vášho obľúbeného tímu NFL, 12 balíčkov Squad, 2500 zmlúv a balíčka dresov do komplexného režimu Madden NFL 18 Ultimate Team, v ktorom budujete, hráte a víťazíte s vlastným tímom snov zloženým z dnešných superhviezd NFL aj legiend minulosti.

Tento poukážkový kód vydáva spoločnosť Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited. Môžu si ho uplatniť používatelia, ktorí dovŕšili vek minimálne 18 rokov a sú držiteľmi účtu SEN (predtým známeho ako účet siete PlayStation®Network) registrovaného v Spojenom kráľovstve, a to výlučne u uvedeného vystaviteľa. Poukážkový kód si môžu na obsah/služby ohodnotené ako nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov uplatniť len držitelia hlavného účtu SEN starší ako 18 rokov. V opačnom prípade musia mať používatelia aspoň 7 rokov a do 18 rokov sa vyžaduje súhlas rodiča. Na tento produkt sa môžu vzťahovať ďalšie vekové obmedzenia. Na účty SEN sa vzťahujú podmienky používania siete PlayStation™Network (PSN). Na prístup k obsahu/službám, na ktoré je možné použiť tento poukážkový kód, sa vzťahujú podmienky používania siete PSN, ako aj všetky špecifické dodatočné podmienky platné pre tento obsah/služby vrátane podmienok používania softvéru. Ak s týmito podmienkami nesúhlasíte, poukážkový kód si nekupujte. Vyžaduje sa systém PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita, PlayStation®4 alebo iný kompatibilný systém Sony, ako aj širokopásmové internetové pripojenie, pripojenie Wi-Fi alebo 3G (v závislosti od daného systému Sony). Za internetové poplatky je zodpovedný používateľ. Funkcia hry viacerých hráčov v systéme PlayStation®4 (pri relevantnom obsahu/službách) je dostupná len pre používateľov, ktorí majú aktuálne zaplatený odber PlayStation®Plus. Tento poukážkový kód nie je možné vymeniť za peňažnú hotovosť, opätovne ho predať ani inak vymeniť. V prípade jeho straty, krádeže alebo iného použitia bez vášho súhlasu jeho výmena nebude možná a je platný len na jedno použitie. Platnosť kódu je 12 mesiacov od dátumu zakúpenia. Na produkt sa vzťahujú všetky podmienky, ktoré nájdete na webovej lokalite eu.playstation.com/legal. „Sieť PSN a obchod PlayStation®Store podporujú len anglický jazyk.“

  • KÓD NA ÚČTENKE. PREDOBJEDNÁVKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE PÄŤ BALÍČKOV SQUAD A JEDNÉHO ELITNÉHO HRÁČA. OBSAH MADDEN NFL 18 G.O.A.T. ZAHŔŇA SEDEM BALÍČKOV SQUAD, JEDEN BALÍČEK DRESOV, 2500 ZMLÚV A JEDNÉHO ELITNÉHO HRÁČA G.O.A.T. VŠETKY PREDMETY SLÚŽIA NA POUŽITIE NA JEDNOM ÚČTE V HERNOM REŽIME MADDEN ULTIMATE TEAM (ĎALEJ LEN „ULTIMATE TEAM“) V RÁMCI PRODUKTU. JEDNOTLIVÉ ZMLUVY MOŽNO TIEŽ ZÍSKAŤ HRANÍM. PODROBNOSTI OHĽADNE DISTRIBÚCIE PREDNOSTNÉHO PRÍSTUPU U PREDOBJEDNÁVOK FYZICKÝCH KÓPIÍ VÁM OZNÁMI VÁŠ PREDAJCA. U PREDOBJEDNÁVOK DIGITÁLNYCH VERZIÍ BUDE PRODUKT DOSTUPNÝ NA STIAHNUTIE PO ZAČIATKU PREDNOSTNÉHO PRÍSTUPU (22. AUGUSTA 2017). TÚTO PONUKU PREDOBJEDNÁVKOVÉHO BALÍČKA DOSTÁVATE LEN ZA ÚČELOM PROPAGÁCIE PRODUKTU A NEPREDSTAVUJE ŽIADNU FORMU KREDITU ČI DEBETNEJ ALEBO DARČEKOVÉ KARTY. PREDOBJEDNÁVKOVÁ PONUKA VYPRŠÍ 25. AUGUSTA 2017 A PLATÍ LEN PRE NOVÉ NÁKUPY HRY MADDEN NFL 18. PRÍSTUP K OBSAHU MÔŽE VYŽADOVAŤ REGISTRÁCIU POMOCOU JEDNORAZOVÉHO KÓDU. PODROBNOSTI O SPÔSOBE DISTRIBÚCIE VÁM OZNÁMI VÁŠ PREDAJCA. KÓDY (AK SÚ POŽADOVANÉ) MUSIA BYŤ UPLATNENÉ DO 25. AUGUSTA 2018, INAK STRATÍTE NÁROK NA PREDOBJEDNÁVKOVÝ OBSAH. PRE ZÍSKANIE SIEDMICH BALÍČKOV SQUAD, JEDNÉHO BALÍČKA DRESOV, 2500 ZMLÚV A JEDNÉHO ELITNÉHO HRÁČA G.O.A.T JE NUTNÉ UPLATNIŤ KÓD (AK JE VYŽADOVANÝ) A PRIHLÁSIŤ SA DO PŘÍSLUŠENÉHO HERNÉHO REŽIMU. PONUKA JE PLATNÁ VŠADE, KDE JE PRODUKT V PREDAJI. TÚTO PONUKU NEMOŽNO NIJAKO NAHRÁDZAŤ, VYMIEŇAŤ ANI PREDÁVAŤ ZA HOTOVOSŤ ALEBO INÝ TOVAR ALEBO SLUŽBY. NEMOŽNO JU KOMBINOVAŤ S INÝMI PROPAGAČNÝMI ALEBO ZĽAVOVÝMI PONUKAMI (S VÝNIMKOU TÝCH VÝSLOVNE POVOLENÝCH SPOLOČNOSŤOU EA) ČI PREDPLATENOU KARTOU VÝMENOU ZA PRÍSLUŠNÝ OBSAH. PONUKU NEMOŽNO VYUŽIŤ TAM, KDE PODLIEHA ZÁKAZU, ZDANENIU ALEBO OBMEDZENIU ZO ZÁKONA. POZRI PODROBNÉ PODMIENKY KONEČNÉHO PRODUKTU, EULA A INFORMÁCIE O TECHNOLÓGII OCHRANY OBSAHU NA WWW.EA.COM/1/PRODUCT-EULAS, AŽ BUDÚ K DISPOZÍCII. NA HRANIE JE POTREBNÉ INTERNETOVÉ PRIPOJENIE, ÚČET EA, ODSÚHLASENIE ZÁSAD NAKLADANIA S OSOBNÝMI ÚDAJMI A SÚBORMI COOKIES A PODMIENOK SLUŽIEB, REGISTRÁCIA POMOCOU JEDNORAZOVÉHO PRODUKTOVÉHO KÓDU A ODSÚHLASENIE UŽÍVATEĽSKÉ ZMLUVY. ZÁSADY NAKLADANIA S OSOBNÝMI ÚDAJMI A SÚBORMI COOKIES A PODMIENKY SLUŽIEB SPOLOČNOSTI EA NÁJDETE NA WWW.EA.COM/CZ. MINIMÁLNY VEK PRE PRÍSTUP K ON-LINE FUNKCIÁM JE 13 ROKOV. SPOLOČNOSŤ EA MÔŽE UKONČIŤ POSKYTOVANIE ON-LINE FUNKCIÍ PO 30 DŇOCH OD OZNÁMENIA NA STRÁNKACH WWW.EA.COM/1/SERVICE-UPDATES.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: