SK PS4 - The Sims™ 4 Fitness Stuff Zväčšiť

SK PS4 - The Sims™ 4 Fitness Stuff - digitálny produkt

Príslušenstvo

DIG_9212-50426

KOLEKCIA THE SIMS™ 4 FITNESS*Vyžaduje sa plná hra Zlepšite svojim Simíkom kondíciu a doprajte im aktívny životný štýl s kolekciou The Sims™ 4 Fitness. Vyzvite svojich Simíkov, nech...

Viac detailov

Novinka

9,98 € s DPH

Digitálny produkt - Na sklade

Najbližšie možné dodanie :
Najbližšie možné dodanie :
Streda, 27 Mar 2019
Objednávky vytvorené po 14:30 budú odoslané v najbližší pracovný deň.
Najbližšie možné dodanie :
Najbližšie možné dodanie :
Utorok, 26 Mar 2019
Objednávky vytvorené po 15:30 budú odoslané v najbližší pracovný deň.
Najbližšie možné dodanie :
Najbližšie možné dodanie :
Pondelok, 25 Mar 2019
Objednávky vytvorené po 16:00 budú odoslané v najbližší pracovný deň.
Najbližšie možné dodanie :
Najbližšie možné dodanie :
Utorok, 26 Mar 2019
Objednávky vytvorené po 13:30 budú odoslané v najbližší pracovný deň.
Výkup hier
SK PS4 - The Sims™ 4 Fitness Stuff

SK PS4 - The Sims™ 4 Fitness Stuff

Príslušenstvo

Uveďte vaše celé meno v maximálnej dĺžke 100 znakov.

Uveďte vašu platnú emailovú adresu, inak vám nebudeme môcť odpovedať! Maximálna dĺžka 100 znakov.

Uveďte vaše telefónne číslo. Voliteľné.

Popíšte stav hry (opotrebenie, chýbajúce časti balenia a pod.). V prípade, že sa vaša verzia hry odlišuje od nami predávanej hry, popíšte rozdiely.

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.

Špecifikácia

Digitálny vydavateľ SONY ESD SK
Typ distribúcie Elektronická

O produkte

KOLEKCIA THE SIMS™ 4 FITNESS*Vyžaduje sa plná hra Zlepšite svojim Simíkom kondíciu a doprajte im aktívny životný štýl s kolekciou The Sims™ 4 Fitness. Vyzvite svojich Simíkov, nech skúsia zdolať pohyblivú lezeckú stenu. Zažijú pri tom kopu zábavy, zbavia sa prebytočnej energie a zlepšia si kondičku. Vyberte si z kolekcie módneho športového oblečenia a vyzdobte domov Simíkov predmetmi a dekoráciami inšpirovanými prírodou. Jednorázová licencia na sťahovanie do viac systémov PS4. Pre využitie na primárnom PS4 nie je prihlásenie k PSN vyžadované,je ale vyžadované na ostatných systémoch PS4.Než začnete tento produkt používať, prečítajte si dôležité zdravotné informácie v sekcii Zdravotné varovanie. Vydavateľ kupónu s kódom: Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikačné číslo spoločnosti: 06020283), 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Veľká Británia. Kupón si môžu u vydavateľa uplatniť používatelia, ktorí majú účet Sony Entertainment Network (SEN) registrovaný na Slovensku. Na ponuku sa vzťahujú zmluvné podmienky, zásady ochrany osobných údajov, zmluvné podmienky používania kupónov s kódom, zmluvné podmienky používania softvéru a ďalšie špecifické podmienky vzťahujúce sa na obsah/službu. Pozrite si stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Ak nesúhlasíte s obsahom podmienok, neuskutočňujte nákup. Používatelia musia byť starší ako 7 rokov, pričom od používateľov mladších ako 18 rokov sa vyžaduje rodičovský súhlas. Ak chce používateľ uplatniť kupón s kódom na vekovo obmedzený obsah/služby, musí mať dovŕšený požadovaný vek. Funkcia online hier pre viacerých hráčov na PlayStation®4 (ak je to relevantné vzhľadom na obsah/služby) je k dispozícii len pre používateľov, ktorí majú zakúpené aktuálne predplatné PlayStation®Plus. Vyžaduje sa systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 alebo iný kompatibilný systém od spoločnosti Sony a fungujúce internetové pripojenie. Poplatky spojené s internetovým pripojením hradí používateľ. Kupón s kódom nie je možné zameniť za hotovosť a nesmie byť predmetom predaja ani inej výmeny. V prípade straty, odcudzenia alebo využitia bez vášho súhlasu sa za kupón neposkytuje náhrada. Kupón je jednorazový.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: