NHL 21 CZ - Bazár

PS4 Bazár hier | EA

5030936122984BA

Použité

Nový ročník NHL prichádza!

Viac detailov


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

NHL 21 CZ

NHL 21 CZ

Nový ročník NHL prichádza!

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 12+
LokalizáciaČeské titulky
Jazyk audioAnglický
Jazyk menuČeský
MultiplayerÁno
VýrobcaELECTRONICS ARTS
Typ distribúcieKrabicová
PS4 PRO podporaÁno

O produkte

EA SPORTS NHL 21 oslavuje len tých najkreatívnejších, najvynaliezavejších a najodvážnejších hráčov. Vydajte sa za slávou v rozšírenom režime Be A Pro a staňte sa jedným z najlepších hráčov ligy. Vďaka úplne novým pohybom, kľučkám, fintám a úhybným manévrom môžete po vzore najväčších inovátorov v lige predviesť v útoku parádne kúsky. Spoznajte tvorivosť, spoznajte prelomovú zmenu, spoznajte budúcnosť. Spoznajte slávu v NHL 21.

Hrateľnosť a vizuálna prezentácia
Hrateľnosť v NHL 21 je teraz rýchlejšia, inteligentnejšia a podstatne atraktívnejšia. Vďaka inovatívnej pohyblivosti a zásadným zlepšeniam v práci s pukom aj bez neho, teraz majú hráči viacej možností než kedykoľvek predtým prevziať kontrolu nad priebehom zápasu a vnútiť súperovi svoj štýl hry. Spoznajte prelomové zmeny v hrateľnosti NHL 21.

World of Chel
V World of Chel je teraz viacej než jednoduché naskočiť do zápasu a hrať sólo alebo spojiť sily s priateľmi v boji o výhry a odmeny. Tentokrát NHL 21 predstavuje hodnotené sezóny, kde môžete súťažiť v každom zo 4 režimov o odmeny a účasť v novom klubovom finále EASHL.

Be A Pro
Úplne prepracovaný režim Be A Pro vám dá šancu vyskúšať si život hráča NHL, a to ako na ľade, tak mimo neho. Urobte dojem na vedenie klubu, dostaňte sa s predstihom na draft a vydajte sa na cestu za slávou, behom ktorej sa budete usilovať o miest v prvej formácii, bojovať o Stanley Cup a pokúšať sa zaradiť vedľa najväčšie hviezdy ligy. Spoznajte budúcnosť s Be A Pro v NHL 21.

HUT
HUT je herným režimom NHL 21, v ktorom si môžete vytvoriť vlastnú súpisku zo súčasných, bývalých a legendárnych hráčov NHL a hrať s nimi online. Vytvárajte si mužstvá, zbierajte odmeny a urobte z vášho tímu ten najlepší. Tento rok prichádza s novou verziou HUT RUSH, zjednodušenou verziou HUT, v ktorej môžu hráči rýchlejšie vstupovať do zápasov HUT, nazbierať úspechy a odomknúť odmeny za štýlové spôsoby skórovania. Vďaka systému skórovania, ktorý odmeňuje za zručnosť a kreativitu, ponúka HUT RUSH množstvo pozoruhodných momentov.

Ďalšie herné režimy

Organizácia - Režim Organizácia ponúka atraktívny prežitok jedného z vrcholov sezóny - uzávierky prestupového obdobia. Spoznajte tlak s blížiacim sa termínom konca prestupu vďaka aktuálnym správam o tom, ako ste sa vy alebo ďalšie tímy rozhodli v otázke výmeny vyhliadnutých hráčov. Podobne ako pri skutočnej uzávierke prestupu bude tržná hodnota hráčov kolísať každým dňom, pričom informácie o tom vám bude prinášať živý systém upozornenia na obchody.

Hokej je pre každého a to je dôvod, prečo NHL 21 bude zahrňovať pokročilé a ľahko ovládateľné nástroje k nahlasovaniu hráčov, ktorí budú mať nevhodné názvy tímov alebo sa chovať rasisticky, xenofóbne, homofóbne či sexisticky. Užívatelia budú môcť ľahko nahlásiť obťažujúce chovanie a pomôcť v odstraňovaní obsahu a blokovaniu hriešnikov.

  • Rýchla hra - zvoľte si tím a naskočte rovno do akcie proti súperovi riadenom hrou alebo kamarátovi, ktorý sedí vedľa vás.
  • Režim penáltového rozstrelu - Vytiahnete vaše najlepšie kľučky a zahrajte si proti hre alebo ďalším online hráčom v sérii na 5 úspešných pokusov.
  • Champions Hockey League - Zahrajte si ako nádejný talent v Champions Hockey League a ovládnite turnaj, v ktorej sa stretávajú najlepšie hokejové tímy Európy.
  • Online Versus - Hrajte hodnotené a nehodnotené zápasy proti ďalším hráčom na celom svete a stúpajte v svetovom poradí.
  • Tréningový režim - Zamierte sa na ľade na základy, a to buď sami, alebo v skupine alebo v úplnom tréningu ku osvojeniu taktiky a herného štýlu mužstva.Video

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: