Assassin's Creed Valhalla

PS4 Hry | Ubisoft

3307216168348

V  Assassins Creed Valhalla sa ujmete úlohy Eivora, neohrozeného vikingského bojovníka vychovaného na bájach o bitkách a sláve. Preskúmajte dynamický nádherný otvorený svet zasadený do brutálneho prostredia temného obdobia Anglicka v 9. storočí.

Viac detailov


Zľava!
Tento produkt už nie je dostupný

Chcem dostať notifikáciu, keď bude dostupný

Výkup hier
Assassin's Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla

PS4 Hry

Výkup hier

Sme radi za Váš záujem o výkup tejto hry v našom obchode ! Hry je možné odovzdať na stovkách miest po celej SR ! Všetky informácie získate v samostatnej sekcii po stlačení tlačidla nižšie "VYKÚPIŤ"

Vykúpiť

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.


Recenzie

úroveň 
10.12.2020
Recenzia bola napísaná na Heureka.sk

Pre:
Koho baví Assassin Creed, tak hra sa mu bude páčiť
Krásne spracované prostredie dnešného Nórska a Anglicka
Množstvo možností v hre, zábava na desiatky hodín
Proti:
Oproti predchádzajúcemu dielu zmena v drobných misiách a úlohách, mne to moc nesadlo

  úroveň 
  28.11.2020
  AC VALHALLA

  + super hra
  + skvelá grafika, prostredie, hudba, dej atď, hodiny hrania ......
  + K hre pridané e-shopom gamescenter sk skvelé darčeky, ďakujem
  - škoda tých CZ titulkov ktoré Ubisoft zamietol, ale dá sa to aj bez nich.   Napísať recenziu

   Assassin's Creed Valhalla

   Assassin's Creed Valhalla

   V  Assassins Creed Valhalla sa ujmete úlohy Eivora, neohrozeného vikingského bojovníka vychovaného na bájach o bitkách a sláve. Preskúmajte dynamický nádherný otvorený svet zasadený do brutálneho prostredia temného obdobia Anglicka v 9. storočí.

   Napísať recenziu

   Špecifikácia

   Veková kategóriaPEGI 18+
   LokalizáciaAngličtina
   Jazyk audioAnglický
   Jazyk menuAnglický
   Jazyk titulkyAnglický
   VýrobcaUBISOFT
   Typ distribúcieKrabicová
   Záruka24 mesiacov
   PS4 PRO podporaÁno
   PS5 upgradeáno

   O produkte   V Assassins Creed Valhalla  sa ujmete úlohy Eivora, neohrozeného vikingského bojovníka vychovaného na bájach o bitkách a sláve. Preskúmajte dynamický nádherný otvorený svet zasadený do brutálneho prostredia temného obdobia Anglicka v 9. storočí. Plundrujte svojich nepriateľov, budujte svoju osadu a zaobstarajte si politický vplyv na ceste za ziskom svojho miesta medzi bohmi v samotnej Valhalle.

   V novom domovskom prostredí sa stretnete so Saxami vrátane kráľa Alfréda Veľkého z Wessexu, ktorý váš klan nazýva pohanmi a plánuje sa stať vládcom celého civilizovaného Anglicka. Budete tak musieť vytvárať spojenectvá, bojové rozhodnutia a politické aliancie, pritom už samotné dialógy môžu výrazne ovplyvniť svet hry. Musíte sa rozhodovať správne, aby ste si vybudovali svoju slávu a získali miesto vo Valhalle.

   Príbeh sa odohráva v temnom období Európy, kedy Rímska ríša zanikla, všetko bolo rozdrobené a Vikingovia tu hrali dôležitú úlohu v znovuvybudovaní sveta.

   Budete môcť hrať za muža alebo ženu s plnými úpravami postavy, od tetovaní, vlasov, bojovým maľovaním. Definovanie postavy bude hlbšie a rovnako aj bojový systém, ktorý vám da možnosť bojovať dvomi zbraňami, ako sú sekery, meče a aj skrytá čepeľ, dokonca štíty a aj viesť svoju jednotku. Do boja sa teraz pridajú aj rozmanitejší nepriatelia. Nebudú chýbať typické vikingské lode a výpravy do lokalít, ktoré môžete vyrabovať a získať odtiaľ zásoby.

   RPG mechaniky sa tu ešte viac rozšíria o nové smery, keďže budete rásť ako bojovník, tak aj ako vodca. Nevyhnutnosťou sú získavanie nových schopností a vybavení. Pričom sa budete starať o samotnú dedinu. Budete príjmať nových členov klanu a stavať vylepšiteľné budovy. Čo znamená, že budete napríklad vylepšovať kováčsku dielňu, aby mohol kováč vyrábať ešte lepšie zbrane, budete stavať kasárne, aby ste získali lepších bojovníkov a podobne.

   Vydajte sa na cestu neľútostného boja, či už na zemi alebo na vode. Nečakajte ale, že vaše lode budú mať kanóny alebo sedadlá. Toto Vikingovia nespravili. Loď bude vašim najrýchlejším spôsobom presúvania sa a vracania sa do domoviny pred neľútostnými protivníkmi.

   Novinkami v hre bude aj lov, alebo dokonca minihry, kde budú kocky, alebo alkoholické hry, tradičné severské turnaje Flyting, čo sú vlastne niečo ako rapové súboje. Veď predsa každý bojovník si tiež potrebuje vydýchnuť a tiež sa tým zbližovať so svojim ľudom.

   Vezmite sekeru a štít, oblečte si brnenie prekryté kožušinou a vyrazte do boja!

   Video

   Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

   30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: