FIFA 22 Zväčšiť

FIFA 22 + CZ titulky

PS4 Hry | EA

432595

Inovácie vo všetkých režimoch a zásadný posun vpred v oblasti hrateľnosti, približuje EA SPORTS™ FIFA 22 Váš herný zážitok opäť o niečo bližšie k skutočnosti.

Viac detailov


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

FIFA 22

FIFA 22

Inovácie vo všetkých režimoch a zásadný posun vpred v oblasti hrateľnosti, približuje EA SPORTS™ FIFA 22 Váš herný zážitok opäť o niečo bližšie k skutočnosti.

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 3+
Jazyk titulkyČeský
Typ distribúcieKrabicová
PlatformaPlayStation 4
Druhhra
Typ hryšport
Stav produktunový
Veková vhodnosťPEGI_03
JazykEN
Príznakakcia
Cenado 20€
Výhodná kúpado 20€

O produkteVďaka technológii Football ™ prináša EA SPORTS ™ FIFA 22 hru ešte bližšie k tomu pravému vďaka novej sezóne inovácií v každom režime a priekopníckej hernej technológii HyperMotion novej generácie na PlayStation®5 a Xbox Series X/S, ktorá pozdvihuje každý okamih zápasu.

Špičkový proprietárny algoritmus strojového učenia sa učí z viac ako 8,7 milióna snímok pokročilého snímania zápasov a potom píše nové animácie v reálnom čase, aby vytvoril organický futbalový realizmus v rôznych interakciách na ihrisku.

Snímanie pohybu za pomoci oblekov Xsens

Obleky Xsens umožňujú snímanie pohybu od 22 profesionálnych futbalistov hrajúcich prvýkrát s vysokou intenzitou. Výsledný bezprecedentný objem vysoko kvalitných údajov o pohybe v reálnom čase určuje, ako sa jednotlivci aj tímy pohybujú vo FIFA 22.

Obleky Xsens zaznamenávajú každý dotyk, riešenie, šprint a súboj od všetkých 22 hráčov hrajúcich vôbec prvýkrát s vysokou intenzitou, pričom zachytávajú údaje, ktoré umožňujú viac ako 4 000 nových animácií vo FIFA 22 a zvyšujú futbalovú intenzitu, odozvu a fyziku každého hráča v hra.

Schopnosť robiť až 6-krát viac rozhodnutí za sekundu dáva útočníkom väčšie povedomie o svojom okolí, umožňuje im robiť inteligentnejšie behy v rozohrávke a umožňuje im rýchlejšie reagovať na uvoľnené lopty.

Video

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: