• Horizon: Forbidden West Sleeve
  • Horizon: Forbidden West tričko
Horizon: Forbidden West Zväčšiť

Horizon: Forbidden West

PS4 Hry | Sony Entertainment

434152

Vráť sa do postapokalyptického sveta ďalekej budúcnosti hry Horizon a preskúmaj vzdialené kraje, bojuj s väčšími a úchvatnejšími strojmi a zoznám sa s novými kmeňmi.

Viac detailov


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Horizon: Forbidden West

Horizon: Forbidden West

Vráť sa do postapokalyptického sveta ďalekej budúcnosti hry Horizon a preskúmaj vzdialené kraje, bojuj s väčšími a úchvatnejšími strojmi a zoznám sa s novými kmeňmi.

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 16+
LokalizáciaČeské titulky
Jazyk audioAnglický
Jazyk menuČeský
Typ distribúcieKrabicová
PlatformaPlayStation 4
PS5 upgradeáno
Druhhra
Typ hryadventúra
Stav produktunový
Veková vhodnosťPEGI_15
JazykEN
Príznakakcia

O produkteVráť sa do postapokalyptického sveta ďalekej budúcnosti hry Horizon a preskúmaj vzdialené kraje, bojuj s väčšími a úchvatnejšími strojmi a zoznám sa s novými kmeňmi.

Krajina umiera Roztrúsené zvyšky ľudstva pustošia divoké búrky a nezastaviteľné pohromy, zatiaľ čo sa okolo ich osád zakrádajú hrozné nové stroje. Život na Zemi smeruje k ďalšiemu vyhubeniu a nikto nevie prečo.

Teraz je na Aloy, aby odkryla tajomstvo ukryté za týmito hrozbami a obnovila poriadok a rovnováhu sveta. Počas svojej náročnej výpravy sa bude musieť stretnúť so starými známymi, tvoriť aliancie so vzájomne bojujúcimi novými frakciami a odhaliť odkaz prastarej minulosti – a zároveň zostať vždy o krok vpredu pred zdanlivo neporaziteľným nepriateľom.Odváž sa vstúpiť do rozľahlého otvoreného sveta.

Objav ďaleké kraje, nových nepriateľov, bohaté kultúry a pozoruhodné postavy.
Postav sa novým nebezpečenstvám

Zapoj sa do strategických bitiek proti obrovským strojom aj ľudským nepriateľom a využívaj zbrane, vybavenie a pasce vyrobené z nájdených dielov.


Odhaľ znepokojujúce tajomstvo

Odhaľ tajomstvo bezprostredného kolapsu Zeme a odomkni skrytú kapitolu dávnej minulosti... ktorá Aloy raz a navždy zmení.

PS4 Horizon Forbidden West umožňuje "Free upgrade patch" pre PS5

Pokiaľ sa chystáte kúpiť alebo už vlastníte PS4 diskovú verziu hry, tak získate zdarma bez ďalších poplatkov aj PS5 digitálnu verziu hry. Majitelia PS4 diskovej verzie hry musia len vložiť disk do mechaniky PS5, následne môžu hru stiahnuť a hrať. Avšak Disk s PS4 verziou musí byť vždy v mechanike, keď bude chcieť hráč hrať PS5 digitálnu verziu. Majitelia PS4 diskovej verzie vlastniaci zároveň konzolu PS5 Digital Edition nemajú nárok na bezplatnú PS5 verziu hry.

Video

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: