PlayStation 5 DualSense bezdrôtový ovládač - čiernobiely

PS5 Ovládače | SONY

PS719399605

Objavte hlbší a vysoko pohlcujúci herný zážitok, ktorý oživí akciu v dlaniach. Bezdrôtový ovládač DualSense ™ ponúka ponornú hmatovú spätnú väzbu, dynamické adaptívne spúšťače a vstavaný mikrofón, všetko integrované do ikonického pohodlného dizajnu.

Viac detailov


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

PlayStation 5 DualSense bezdrôtový ovládač

PlayStation 5 DualSense bezdrôtový ovládač

Objavte hlbší a vysoko pohlcujúci herný zážitok, ktorý oživí akciu v dlaniach. Bezdrôtový ovládač DualSense ™ ponúka ponornú hmatovú spätnú väzbu, dynamické adaptívne spúšťače a vstavaný mikrofón, všetko integrované do ikonického pohodlného dizajnu.

Napísať recenziu

Špecifikácia

VýrobcaSONY ENTERTAINMENT
Záruka24 mesiacov

O produkteOvládač predstavuje nové možnosti, ako napr. funkcie vibrácií, kde starú technológiu rumble nahrádza haptická odozva, vďaka ktorej môžu hráči cítiť pri hraní širšiu škálu odozvy pre ešte lepšie ponorenie sa do herného sveta.

Ďalšou úpravou prešli tlačidlá R2 a L2, ktoré spoločnosť po novom nazýva adaptívne tlačidlá. Vývojári môžu v nových tituloch nastaviť odpor jednotlivých tlačidiel, čo prináša rôzne možnosti využitia pri úkonoch ako sú naprklad naťahovanie luku, streľba z rôznych zbraní, či jazda po meniacom sa teréne.Cíťte fyzicky responzívnu spätnú väzbu k svojim akčným hrám s duálnymi ovládačmi, ktoré nahrádzajú tradičné motory s rachotom. Vo vašich rukách môžu tieto dynamické vibrácie simulovať pocit všetkého od prostredia až po spätný ráz rôznych zbraní.

Adaptívne spúšťače
Pri interakcii so svojím výstrojom a prostredím v hre zažite rôzne úrovne sily a napätia. Od pritiahnutia čoraz tesnejšej bowstringu k nárazu na brzdy na rýchlobežnom aute sa cítite fyzicky napojení na svoje akcie na obrazovke.


Nájdite svoj hlas, zdieľajte svoju vášeňVstavaný konektor pre mikrofón a slúchadlá
Chatujte s priateľmi online pomocou vstavaného mikrofónu - alebo pripojením náhlavnej súpravy k 3,5 mm konektoru. Pomocou vyhradeného tlačidla stlmenia hlasitosti ľahko zapnete a vypnete okamih.

Tlačidlo Vytvoriť
Zachyťte a vysielajte3 svoje najposmialnejšie herné momenty pomocou tlačidla Vytvoriť. Na základe úspechu priekopníckeho tlačidla SHARE ponúka „create“ hráčom viac spôsobov, ako produkovať herný obsah a vysielať svoje dobrodružstvá na svet.


Herná ikona vo vašich rukáchPohodlie podpisu
Prevezmite kontrolu nad vyvinutým dvojfarebným dizajnom, ktorý kombinuje ikonické a intuitívne rozloženie s vylepšenými palicami a reimaginovanou svetelnou lištou.

Známe funkcie
Bezdrôtový ovládač DualSense ™ si zachováva mnoho funkcií DUALSHOCK®4 a vracia sa pre novú generáciu hier.

Vstavaná batéria
Nabíjajte a hrajte teraz prostredníctvom USB Type-C®4.

Integrovaný reproduktor
Vybrané hry nadobúdajú ďalší rozmer a zvukové efekty vyššej vernosti1 vychádzajú z ovládača.

Pohybový senzor
Vstavaný akcelerometer a gyroskop prinášajú intuitívne ovládanie pohybu k podporovaným hrám.


Viac informácií o Playstation 5 sa dozvieš tu:
https://www.playstation.com/sk-sk/ps5/?rid=148

Video

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: