SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Bazár

Switch Bazár hier | Nintendo

366451

Použité

Dobrodružná hra na konzolu Nintendo Switch

Viac detailov

Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild

SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Dobrodružná hra na konzolu Nintendo Switch

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 12+
LokalizáciaAnglický jazyk
Jazyk audioAnglický
Jazyk menuAnglický
Jazyk titulkyAnglický
VýrobcaNINTENDO
Typ distribúcieKrabicová
Záruka24 mesiacov
ŽánerDobrodružná
PlatformaNintendo Switch
Druhhra
Typ hryRPG
Stav produktupoužitý
Veková vhodnosťPEGI_12

O produkte

VSTÚPTE DO SVETA PLNÉHO DOBRODRUŽSTVA

Zabudnite na všetko, čo viete o hrách The Legend of Zelda. Vstúpte do sveta plného tajomstiev, objavov a dobrodružstvo v The Legend of Zelda: Breath of the Wild, najnovším titulu v úspešnej sérii, ktorý prekračuje hranice predchádzajúcich hier. Putujte poli, lesy či po vrcholkoch hôr a objavte pozostatky spustošeného kráľovstvo Hyrule v tomto dych vyrážajúcim dobrodružstvo v otvorenom svete.

Na svojej ceste budete bojovať s impozantnými protivníkmi, loviť divokú zver a zbierať ingrediencie pre výrobu jedla a elixírov, ktoré budete potrebovať k prežitiu v divočine.

Krajina je posiata svätyňami čakajúcimi na svoje odhalenie. Nájdite je, vyriešte hádanky, ktoré sa v nich skrývajú a odmenou vám budú špeciálne predmety a ďalšie odmeny, ktoré vám pomôžu na vašej výprave.

KĽÚČOVÉ PRVKY:

  •     Preskúmajte hyrulskou divočinu, ako sa vám zachce - Šplhejte na veže a vrcholky hôr, objavte nové lokácie a potom si za svojím cieľom nájdite vlastnú cestu a vyrazte do divočiny. Po ceste budete bojovať s obrími nepriateľmi, loviť divokú zver a zbierať ingrediencie potrebné na varenie jedla a elixírov, ktoré budete potrebovať, aby ste si na svojej výprave zachovali dostatok energie.
  •     Objavte a preskúmajte viac než 100 Svätyňou skúšok - V krajine sú roztrúsené svätyne, ktoré len čakajú na to, až sa objavíte v akomkoľvek poradí sa vám bude chcieť. Rôznymi spôsobmi je vyhľadávajte a vyriešte všetky hádanky vnútri. Poraďte si s pascami a rôznymi aparatúrami vnútri a získajte špeciálne predmety a iné odmeny, ktoré vám pomôžu vo vašom dobrodružstvo.
  •     Buďte pripravení a poriadne sa vyzbrojte - Celý svet čaká, až ho preskúmate, takže budete potrebovať rozličné obleky a vybavenie, aby ste sa dostali do všetkých jeho kútov. Možno sa budete musieť zabaliť do teplejšieho oblečenia, alebo sa prezliecť do niečoho, čo sa vám bude lepšie hodiť do púštnych horúčav. Niektoré obleky dokonca majú špeciálne účinky a pomôžu vám pri pohybe byť rýchlejšie alebo tichšie.
  •     Súboje s nepriateľmi vyžadujú stratégiu - Svet obývajú nepriatelia všetkých možných tvarov a veľkostí. Každý z nich má vlastnú zbraň a štýl útoku, takže musíte byť schopní rýchlo premýšľať a prísť na tú správnu stratégiu, ktorá vám pomôže je pokoriť.
  •     Kompatibilita s figúrkami amiibo - Pripojte k hre amiibo vlčieho Linka (samostatne v predaji) a vlčie Link sa objaví. Vlčí Link bude sám útočiť na nepriateľov a pomôže vám nájsť predmety, ktoré hľadáte. Tento rok bude na E3 predstavená aj nová kolekcia figúrok The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Video

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: