Thrustmaster T150 PRO

Volanty | Thrustmaster

TH0161

Jeden z najpredávanejších Thrustmaster volantov T150 prichádza s vylepšenými T3PA pedálmi. Nová verzia má označenie T150 PRO. Je to malá, ale dôležité zmena pre ešte lepší zážitok z hry.

Viac detailov


Špecifikácia

Typ distribúcie Krabicová
Záruka 24 mesiacov

O produkte

Jeden z najpredávanejších Thrustmaster volantov T150 prichádza s vylepšenými T3PA pedálmi. Nová verzia má označenie T150 PRO. Je to malá, ale dôležité zmena pre ešte lepší zážitok z hry.
Volanty T150 PRO boli navrhnuté tak, aby boli čo najviac všestranné. Táto všestrannosť začína s vstavaným softvérom certifikovaným pre PS4 (čo umožňuje automatické rozpoznanie volantu konzol PS4) a vstavaným posuvným prepínačom medzi PS4 / PS3, takže je veľmi jednoduché používanie volanty na oboch konzolách (volanty sú oficiálne licencované pre obe konzoly). Okrem toho sú volanty kompatibilné aj s PC (Windows 10/8/7 / Vista / XP) vďaka ovládačom Thrustmaster, ktoré možno stiahnuť na webovej stránke http://ts.thrustmaster.com/. Tieto ovládače zaisťujú, že používatelia volantov budú mať vždy tú najnovšiu verziu firmware, ktorá je dostupná pre základňu volantu a vnútornú pamäť.
Volant T150 PRO získal vo veľkom teste volantov ocenenie ExtraPC TIP v kategórii najlepší pomer cena / výkon
Ďalším aspektom všestrannosti navrhnutým vývojovým tímom Thrustmaster je Force Feedback, ktorý zvyšuje štandardy výkonnosti pre náročných pretekárov, zatiaľ čo zostáva ovládateľný aj pre menej skúsených hráčov.
Okraj volantu bol tiež navrhnutý s ohľadom na všestrannosť pre ľahkú manipuláciu. S priemerom 28 cm zvládne akýkoľvek typ okruhu, auta či závodného štýlu. Veľký dôraz bol kladený na ergonomickosť dizajne s rýchlym a jednoduchým prístupom k 13ti akčným tlačidlám, D-padu, oficiálnemu Playstation®4 tlačidle a dvom veľkým, 100% kovovým sekvenčným radiacim
pákam (13 cm dlhé). Úchopné časti volantov sú pokryté protišmykovým povrchom pre maximálny komfort. Pridaná sada dvoch pedálov má nastaviteľný uhol sklonu pre každý pedál, rovnako tak i progresívny odpor na brzdovom pedáli.
Oficiálne závodný simulátor pre PLAYSTATION®4 a PLAYSTATION®3 (kompatibilné aj s PC)
• 1080 ° Force Feedback
• Vstavaný PS4 ™ / PS3 ™ posuvný prepínač
• Realistický vzhľad

• Vrátane veľkého setu pedálov

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

25 ďalších produktov v rovnakej kategórii: