Crash Bandicoot 4: It's About Time - Digitálny produkt

Xbox One Digital | Activision

5030917291067DIG

Crash je späť a je už na čase! Alebo presnejšie povedané, náš Bandicoot je tu so svojimi priateľmi, aby chránil osud celého vesmírneho kontinua cez multiverse!

Viac detailov

Zľava!
Tento produkt už nie je dostupný

Chcem dostať notifikáciu, keď bude dostupný

Výkup hier
Crash Bandicoot 4: It's About Time

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Xbox One Digital

Výkup hier

Sme radi za Váš záujem o výkup tejto hry v našom obchode ! Hry je možné odovzdať na stovkách miest po celej SR ! Všetky informácie získate v samostatnej sekcii po stlačení tlačidla nižšie "VYKÚPIŤ"

Vykúpiť

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.

Xbox Live

Tento produkt zasielame výhradne cez E-mail formou elektronického aktivačného kódu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, už do 15 minút od objednania.
Digitálny produkt obdržíte na e-mail adresu uvedenú v objednávke a zároveň sa bude nachádzať vo Vašom v profile na našej stránke.

Digitálny produkt nie je možné po dokončení objednávky vrátiť!

Viac info Aktivovať

Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Crash je späť a je už na čase! Alebo presnejšie povedané, náš Bandicoot je tu so svojimi priateľmi, aby chránil osud celého vesmírneho kontinua cez multiverse!

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 7+
LokalizáciaAnglický jazyk
Jazyk audioAnglický
Jazyk menuAnglický
Digitálna platformaXBOX LIVE
Digitálny vydavateľActivision
Jazyk titulkyAnglický
VýrobcaACTIVISION
Typ distribúcieElektronická
Záruka24 mesiacov

O produkte

Hlavný zážitok z toho, čo robí hry Crash Bandicoot tak zábavnými. Intenzívny a veselý 3D zážitok z plošinovky, zostáva verne nedotknutý, ale s množstvom nových zvratov.

Zahŕňa to aktualizovaný grafický štýl, nové levely,
inovatívne schopnosti, napríklad schopnosť prepínať medzi moderným a retro režimom hry.To všetko sú funkcie, ktoré umožňujú dlhoročným fanúšikom i novým hráčom vychutnať si najnovšie dobrodružstvo Crash!Face Your Foes: Quantum Masks
Crash a Coco stále skákajú, točia sa, ako sú známy, ale nemysli si, že si sadli s novými trikmi do svojich (chýbajúcich) rukávov! Novinkou Crash Bandicoot 4 sú Quantum Masks: štyria silní ochrancovia priestoru a času, ktorí dávajú našim hrdinom moc ohýbať pravidlá reality a zdolávať nebezpečné prekážky vzrušujúcimi novými spôsobmi.Mind Expanding: Neo Cortex Control
Premýšľali ste niekedy, aké to je byť šialeným mužom vo večnom boji medzi zlou vedou a bandikotom? Teraz dostanete svoju šancu! Nielenže si môžete poradiť s nejakými výzvami na platforme ako Crash alebo Coco, ale počas vašej snahy zachrániť multivesmír budete tiež ovládať novo hrateľné postavy, ako napríklad prefíkaný Neo Cortex, aby ste získali alternatívne pohľady na to, ako naši bandikotoví hrdinovia ukladajú svetový trblietavý tanec naraz.Video

29 ďalších produktov v rovnakej kategórii: