FIFA 20 CZ Zväčšiť

FIFA 20 EN

Xbox One Hry | EA

503093512376000

Reálnejšie ako kedykoľvek predtým.

Viac detailov


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

FIFA 20

FIFA 20

Reálnejšie ako kedykoľvek predtým.

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 3+
LokalizáciaAnglické titulky
Jazyk audioAnglický
Jazyk menuAnglický
MultiplayerÁno
VýrobcaELECTRONICS ARTS
Typ distribúcieKrabicová
4K / Xbox One X podporaÁno

O produkteReálnejšie ako kedykoľvek predtým. Pre vývojárov hry FIFA 20 bolo dôležité, aby pre vás bol dojem z hry rovnaký, ako by ste pozorovali skutočný futbalový zápas. Preto kládli veľký dôraz na zlepšenie technológií, vďaka ktorým sa hráči pohybujú ako živí ľudia. Futbalová lopta, ktorý má vylepšenú fyziku pohybu a pridanie nových trajektórií striel celú autenticitu hry ešte podčiarknu. Veľkým bonusom je tiež režim VOLTA, v ktorom si zahráte pouličný futbal na zaujímavých miestach po celom svete.

V novej verzii si tvorcovia dali záležať na tom, aby bolo všetko maximálne autentické. Umelá inteligencia, ktorá riadi pohyb hráčov je vylepšená tak, aby všetci futbalisti mali reálnu koordináciu pohybov, lepšie povedomie o aktuálnom čase, priestore a o svoju pozíciu na ihrisku. Okrem toho boli pridané nové situácie jeden na jedného, ktoré sú inšpirované reálnymi stretmi.

U tých najdôležitejších momentov budete mať v rukách viac právomocí ako predtým. Novo môžu vaši futbalisti driblovať do strán a oklamať tak súpera, pridané je aj niekoľko nových animácií pri sklzoch či zákrokoch postojačky a reálnejšie zakončenie. Vierohodnejší je tiež pohyb lopty, ktorý má prepracovaný systém pohybu a pridané sú aj ďalšie trajektórie striel.

FIFA 20 novo ponúka režim VOLTA football, v ktorom si môžete zahrať malý futbal. Svojho avatara si môžete upraviť podľa svojich predstáv - vyberiete mu účes, oblečenie i oslavné gestá. Ako budete dokončovať výzvy, budú vám pribúdať nové predmety pre vášho hráča. V ponuke je tiež množstvo miest po celom svete, takže si môžete zahrať napríklad na londýnskom ihrisku alebo na streche japonského mrakodrapu. Pripravené je niekoľko herných variánt od 3 na 3 bez brankára po profesionálny futbal. ovinky o hre budú čoskoro oznámené.

Video

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: