Battlefield 2042 Gold Edition

Xbox One Hry | Electronic Arts

batt2042_gold

Battlefield 2042 je FPS strieľačka, v ktorej sa vracia legendárna totálna vojna, ktorá preslávila celú túto hernú sériu. V blízkej budúcnosti, vo svete, ktorý premenili nepokoje, sa musíte prispôsobiť a vysporiadať sa s dynamicky sa meniacim bojiskom. S tým vám pomôže váš tím a moderný arzenál.

Cena je zatiaľ orientačná a môže sa zmeniť.

Viac detailov


Novinka
Predobjednávka - Dostupné 22.10.2021

Výkup hier
Battlefield 2042 Gold Edition

Battlefield 2042 Gold Edition

Xbox One Hry

Výkup hier

Sme radi za Váš záujem o výkup tejto hry v našom obchode ! Hry je možné odovzdať na stovkách miest po celej SR ! Všetky informácie získate v samostatnej sekcii po stlačení tlačidla nižšie "VYKÚPIŤ"

Vykúpiť

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Battlefield 2042 Gold Edition

Battlefield 2042 Gold Edition

Battlefield 2042 je FPS strieľačka, v ktorej sa vracia legendárna totálna vojna, ktorá preslávila celú túto hernú sériu. V blízkej budúcnosti, vo svete, ktorý premenili nepokoje, sa musíte prispôsobiť a vysporiadať sa s dynamicky sa meniacim bojiskom. S tým vám pomôže váš tím a moderný arzenál.

Cena je zatiaľ orientačná a môže sa zmeniť.

Napísať recenziu

Špecifikácia

Veková kategóriaPEGI 16+
LokalizáciaAnglický jazyk
Jazyk audioAnglický
Jazyk menuAnglický
MultiplayerÁno
Jazyk titulkyAnglický
VýrobcaELECTRONICS ARTS
Typ distribúcieKrabicová
Záruka24 mesiacov

O produkte

Battlefield 2042 Gold Edition obsahuje:

  • Včasný prístup k uvedeniu hry na trh
  • Ročný 1 Pass: 4 noví specialisti (1 na sezónu), 4 Battle Passy (1 na sezónu) a 3 epické sady skinov („Blistered Earth“, „Tempest“ a „Cold Blood“)


Predobjednajte si * Battlefield ™ 2042 a získajte:
  • Skorší prístup do otvorenej beta verzie
  • Nôž pre boj zblízka Baku ACB-90
  • Epický zbraňový talizman "Mr. chompy "
  • Pozadie hráčskej karty "Landfall" a známka "Old Guard"


Battlefield 2042 je FPS strieľačka, v ktorej sa vracia legendárna totálna vojna, ktorá preslávila celú túto hernú sériu. V blízkej budúcnosti, vo svete, ktorý premenili nepokoje, sa musíte prispôsobiť a vysporiadať sa s dynamicky sa meniacim bojiskom. S tým vám pomôže váš tím a moderný arzenál. Battlefield 2042, s podporou hrania až pre 128 hráčov, prináša doposiaľ nevídane rozsiahle bojisko rozosiate po celom svete. Čakajú na vás úchvatné zážitky v aktualizovaných režimoch pre viac hráčov, ako sú Conquest a Breakthrough, alebo v úplne novom režime Hazard Zone.

Svet transformovaný neporiadkom

V roku 2042 extrémne poveternostné javy a konflikty zdrojov zmenili rovnováhu globálnej sily. USA a Rusko stoja na pokraji vojny, zatiaľ čo kombinácia bojových veteránov nepatriacich do skupiny tvoria nezávislé skupiny známe ako Task Forces. Bojujte za definovanie budúcnosti v tomto nikdy predtým nevidenom vojnovom divadle.

128 simultánnych hráčov *

Prvýkrát v histórii Battlefieldu sa môže do totálnej vojny zapojiť 128 hráčov súčasne *. Tento kolosálny počet hráčov sa rovná úplne novým herným príležitostiam a epickým momentom Battlefieldu. Teraz viac ako kedykoľvek predtým cítite intenzitu účasti v masívnych bitkách, kde sa môže stať čokoľvek.

Rozsiahle a dynamické prostredie

Získajte ešte väčší zmysel pre veľkolepú vojnu veľkého rozsahu na siedmich masívnych mapách - vytvorených prostredníctvom prepracovanej filozofie dizajnu. Každé bojisko má niekoľko odlišných bojových oblastí umiestnených v jednom hracom priestore a tento ďalší priestor znamená väčšiu rozmanitosť a zmysluplnejšie hranie vozidiel - tanky majú viac priestoru na potulovanie sa, stíhačky majú viac vzdušného priestoru na manévrovanie. Na týchto mapách zažijete neustále sa meniace bojové podmienky a herné výzvy. Prispôsobte sa za chodu dynamickým udalostiam a katastrofám, ako sú piesočné búrky v púšti Kataru, raketa vystreľujúca z kozmického strediska Francúzskej Guyany či tornáda ohrozujúce betónové džungle Južnej Kórey.

Špičkový arzenál

Popustite uzdu svojej bojovej tvorivosti prostredníctvom kompletného zoznamu špičkových zbraní, vozidiel, stíhačiek, helikoptér a úplne nového vybavenia inšpirovaného blízkou budúcnosťou roku 2042. Vyvolajte Strážcu, robotického psa postaveného na boj, pomocou pištole Syrette oživte členov jednotky zďaleka, použite hák na dosiahnutie nových miest, oblečte si kombinézu, nasaďte prieskumný dron a ďalšie.

Špecialisti

Vyberte si svoju úlohu na bojisku a vytvorte si tímy šité na mieru prostredníctvom nového systému Specialist. Špecialisti vychádzajú zo štyroch tried Battlefieldu a majú jednu jedinečnú špecializáciu a vlastnosť - ale zvyšok načítania je plne prispôsobiteľný. Výber a vybavenie vášho špecialistu vám umožní budovať synergie vo vašom tíme a spojiť sa, aby ste sa dostali do akejkoľvek bojovej situácie.

Nové ročné obdobia, nový obsah

Vy a komunita budete v Battlefield ™ 2042 postupovať prostredníctvom systému Season, ktorý bude neustále prinášať čerstvé novinky do hry. Séria, ktorá je tematicky zameraná na nové príbehy, prinesie obsah ako vojaci špecialistov, polohy, zbrane a vozidlá. Tí, ktorí chcú ísť na svojej ceste Battlefield ™ 2042 ďalej, si môžu kúpiť Year 1 Pass a zabezpečiť 4 nových špecialistov, 4 Battle Passy a 3 balíčky Epic Skin („Blistered Earth“, „Tempest“ a „Cold Blood“).

* Podporované iba pre Xbox Series X | S, PlayStation®5 a PC. Xbox One a PlayStation®4 budú uzamknuté pre 64 hráčov.

Video

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: