• Forza Horizon 4 CZ
  • Minecraft Dungeons (Ultimate Edition)
  • 100€ darčekový cestovný poukaz Conex
Xbox Series X Zväčšiť

Xbox Series X

Xbox Series Konzoly | Microsoft

405292

Pripravte sa na novú generáciu konzol z rodiny Xbox, kde Microsoft prináša konzolu doteraz s najvyšším výkonom a kde bude 4K 60 FPS štandard, prípadne podpora 120 FPS ako aj výstup na 8K.

Viac detailov

Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Xbox Series X

Xbox Series X

Pripravte sa na novú generáciu konzol z rodiny Xbox, kde Microsoft prináša konzolu doteraz s najvyšším výkonom a kde bude 4K 60 FPS štandard, prípadne podpora 120 FPS ako aj výstup na 8K.

Napísať recenziu

Špecifikácia

LokalizáciaAnglický jazyk
Jazyk menuAnglický
VýrobcaMICROSOFT GAMES
Typ distribúcieKrabicová
Záruka24 mesiacov
PlatformaXbox Series
FarbaČierna
Druhkonzola
Stav produktunový
Príznaktop produkt
Typ konzolyXbox Series X

O produkte

XBOX SERIES X

NAJRÝCHLEJŠÍ.

NAJVÝKONNEJŠÍ.

Čo môžete očakávať od ďalšej generácie hier

List od Phila Spencera, šéfa pre Xbox

Budúcnosť hrania hier nikdy nebola inšpiratívnejšia. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vám umožňujú objavovať ďalšie hry – a priblížiť vás k vašim obľúbeným hrám a tvorcom a streamerom. Cloud vytvára obrovskú príležitosť streamovať hry v konzolovej kvalite a hrať sa s ľuďmi, s ktorými chcete, kdekoľvek chcete. A pre mnohých z nás nie je nič inšpiratívnejšie ako úsvit novej generácie konzoly.


Kompletne prepracované

Keď vstupujeme do novej generácie herných konzol s Xbox Series X, hardvérové a softvérové inovácie umožňujú úžasné možnosti pre budúcnosť hier.


Navrhnuté pre rýchlosť a výkon

Architektúra Xbox Velocity otvára nové možnosti rýchlosti a výkonu vďaka priekopníckej kombinácii hardvéru, prispôsobeného 1 TB SSD a procesora a hlbokej integrácie softvéru, aby vytvorila bohatší a dynamickejší živý svet na rozdiel od všetkého, čo sa doteraz videlo.

Doposiaľ najvýkonnejšia konzola

Xbox Series X je naša doteraz najvýkonnejšia konzola, ktorá kedy používala náš procesor navrhnutý na mieru využívajúci najnovšie architektúry Zen 2 a RDNA 2 od AMD.

Nový systém na čipe (SOC) bol postavený od základov pre rýchlosť a výkon, s 12 teraflopmi výpočtového výkonu a so zreteľom na kompatibilitu pre štyri generácie hier.


12

teraflopov výkonu

True

4K

Hry a 8K Ready

120

FPS

1TB

Vlastné SSD


Poskytuje bezkonkurenčnú grafickú vernosť

Tri kanály na prívod vzduchu rovnomerne distribuujú teplotu generovanú pokročilými vnútornými komponentmi a konzola sa vďaka tomu nezahrieva a je tichá.


Inovatívna architektúra paralelného chladenia umožňuje ohromujúce herné zážitky s neuveriteľnou grafickou vernosťou a výkonom.

Rozdelená základná doska

Po prvýkrát na konzole umožňuje inovatívna rozdelená doska rovnomerne regulovanú vnútornú teplotu konzoly Xbox Series X, čo umožňuje konzole vyprodukovať viac energie.

Šasi chladiča

Chladič je neelektronický pasívny mechanický komponent, ktorý má zásadnú úlohu pri spoľahlivosti a výkone konzoly Xbox Series X a je integrovaný priamo do šasi konzoly. Táto jedinečná súčasť architektúry paralelného chladenia pomáha prepožičať výrazný dizajn konzoly.

Parná komora

Parná komora v Xbox Series X umožňuje rovnomerne rozloženie teploty medzi jadrom a pamäťou.

Tichý ventilátor

V rámci architektúry paralelného chladenia udržiava tichý ventilátor vnútorné komponenty konzoly Xbox Series X chladné bez narúšania vašej hry.


Viac úložného priestoru bez kompromisov

Rozširujúca karta úložného priestoru Xbox Series X poskytuje ďalšie úložisko hier pri maximálnej rýchlosti a výkone tým, že replikuje interné vlastné skúsenosti SSD konzoly. Karta 1 TB sa vkladá priamo do zadnej časti konzoly prostredníctvom vyhradeného portu na rozšírenie úložiska.

Zoznámte sa s novým bezdrôtovým ovládačom na Xbox

Vyskúšajte modernizovaný dizajn bezdrôtového ovládača na Xbox s vyrezávanými povrchmi a prepracovanou geometriou na zvýšenie pohodlia počas hrania. Držte sa smeru s textúrovanou rukoväťou a hybridným smerovým ovládačom, hladko zachytávajte a zdieľajte obsah počas hrania a rýchlo spárujte, hrajte a prepínajte medzi podporovanými konzolami, počítačmi a mobilnými zariadeniami.*


* Kompatibilita závisí od verzie zariadenia a operačného systému. Skúsenosti sa môžu líšiť. Ďalšie informácie nájdete na stránke xbox.com/controller-compatibility.

Video

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: