Microsoft Xbox Wireless Controller - carbon black - Rozbalený kus

Xbox Series ovládače | Microsoft

QAT-00002roz


- Rozbalený kus

Viac detailov


Novinka
Tento produkt už nie je dostupný

Chcem dostať notifikáciu, keď bude dostupný

Výkup hier
Microsoft Xbox Wireless Controller

Microsoft Xbox Wireless Controller

Xbox Series ovládače

Výkup hier

Sme radi za Váš záujem o výkup tejto hry v našom obchode ! Hry je možné odovzdať na stovkách miest po celej SR ! Všetky informácie získate v samostatnej sekcii po stlačení tlačidla nižšie "VYKÚPIŤ"

Vykúpiť

Odosiela sa, čakajte prosím...

Váš dopyt na výkup bol odoslaný. Čoskoro sa vám ozveme.

Je nám ľúto. Počas odosielania vášho dopytu sa vyskytol problém.


Recenzie

No customer comments for the moment.

Napísať recenziu

Microsoft Xbox Wireless Controller

Microsoft Xbox Wireless Controller


- Rozbalený kus

Napísať recenziu

Špecifikácia

VýrobcaMICROSOFT GAMES

O produkte

Kompatibilita
  • Xbox Series S
  • Xbox Series X
  • Xbox One S
  • Zariadenia Windows 10
  • Zariadenia Android
Vyskúšajte modernizovaný dizajn bezdrôtového ovládača na Xbox s vyrezávanými povrchmi a prepracovanou geometriou na zvýšenie pohodlia počas hrania.

Držte sa smeru s textúrovanou rukoväťou a hybridným smerovým ovládačom, hladko zachytávajte a zdieľajte obsah počas hrania a rýchlo spárujte, hrajte a prepínajte medzi podporovanými konzolami, počítačmi a vybranými mobilnými zariadeniami.

Opis produktu:* 

Vyskúšajte modernizovaný dizajn bezdrôtového ovládača pre Xbox – Robot White s reliéfnymi povrchmi a prepracovanou geometriou na zvýšenie pohodlia počas hrania. Držte sa cieľa s hybridným smerovým ovládačom a textúrovanými rukoväťami na spúšťach, predných tlačidlách a zadnom kryte. Pomocou nového tlačidla Zdieľať bezproblémovo snímajte a zdieľajte obsah, napríklad snímky obrazovky, nahrávky a ďalšie položky. Pomocou aplikácie Xbox Accessories môžete zmeniť mapovanie tlačidiel a vytvoriť si vlastné profily ovládača pre svoje obľúbené hry. Rýchlo párujte zariadenia, hrajte sa na nich a prepínajte medzi nimi vrátane konzol Xbox Series X, Xbox One, počítačov s Windows 10 a Androidom. Vďaka 3,5 mm audiokonektoru môžete pripojiť ľubovoľnú kompatibilnú náhlavnú súpravu.*

Nová úroveň hrania

Vyskúšajte modernizovaný dizajn bezdrôtového ovládača pre Xbox – Robot White s reliéfnymi povrchmi a prepracovanou geometriou na zvýšenie pohodlia a dosiahnutie jednoduchého ovládania počas hrania. 

Vlastné mapovanie

Prispôsobte si ovládač nastavením mapovania tlačidiel.* A vďaka 3,5 mm audiokonektoru môžete pripojiť ľubovoľnú kompatibilnú náhlavnú súpravu.

Bezdrôtová technológia pre Xbox a Bluetooth®

Zahŕňa bezdrôtovú technológiu pre Xbox a Bluetooth® na bezdrôtové hranie hier na podporovaných konzolách, počítačoch s Windows 10, telefónoch a tabletoch s Androidom.*

Držte sa cieľa

Držte sa cieľa s textúrovanými spúšťami, prednými tlačidlami a zadným krytom a s novým hybridným smerovým ovládačom pre presný, ale známy vstup. 

Tlačidlo Zdieľať

Pomocou nového tlačidla Zdieľať bezproblémovo snímajte a zdieľajte obsah, napríklad snímky obrazovky, nahrávky a ďalšie položky. 

Jednoduché párovanie a prepínanie

Jednoducho párujte zariadenia a prepínajte medzi nimi vrátane konzol Xbox Series X, Xbox One, počítačov s Windows 10 a Androidom.*

  • * Kompatibilné s vybranými zariadeniami a verziami operačného systému. Niektoré funkcie nie sú podporované v Androide alebo cez Bluetooth. Ďalšie informácie nájdete na stránke xbox.com/controller-compatibility. Mapovanie tlačidiel dostupné cez aplikáciu Xbox Accessories pre Xbox Series X, Xbox One a Windows 10.

    Slovná známka a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky vo vlastníctve spoločnosti Bluetooth SIG, Inc., a spoločnosť Microsoft Corporation ich používa výlučne na základe licencie. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy sú majetkom príslušných vlastníkov.

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: